Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Representantes comerciales > Terenski/a Prodajni/a Predstavnik/ca Za A1 Usluge

Trabajar de Representantes comerciales en Croacia

Terenski/a Prodajni/a Predstavnik/ca Za A1 Usluge

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Business and administration associate professionals › Sales and purchasing agents and brokers › Commercial sales representatives.

Descripción de la oferta de trabajo:

Nudimo:

  • uz fiksnu plaću, mjesečne prodajne bonuse sukladno ostvarenim rezultatima
  • fiksnu naknadu za prijevoz i topli obrok te dodatak na plaću
  • smartphone i A1 tarifu u poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno)
  • božićnicu i poklon bonove za djecu
  • slobodne vikende, radno vrijeme je od ponedjeljka do petka

Ostale pogodnosti:

  • početna edukacija
  • mogućnost povećanja plaće nakon tri mjeseca rada
  • mogućnost napredovanja i izgradnje karijere
  • osiguran prijevoz iz ureda do terenskog mjesta rada
  • MultiSport kartica uz subvencioniranu cijenu
  • razni popusti na wellness, kulturne, gastro, medicinske i ostale usluge
  • sudjelovanje u nagradnim igrama te team building aktivnostima
  • slobodni dani za volontiranje i darivanje krvi

Odgovornosti:

  • terenska prodaja A1 usluga i prodajno savjetovanje privatnih korisnika
  • održavanje i proširenje baze korisnika
  • dostizanje individualnih prodajnih ciljeva – mjesečno, kvartalno i godišnje

Uvjeti:

  • poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • proaktivnost, odgovornost i usmjerenost na zadatke
  • razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
  • orijentiranost prema korisniku tijekom prodajnog procesa

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Electus DGS d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: zivotopiselectus.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2500679.

Ver las 232 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales ofertadas.