Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > vendedor especializado/vendedora especializada > Prodavač/ka Potravinářského Zboží, Prodavači Potravinářského Zboží

Prodavač/ka potravinářského zboží, Prodavači potravinářského zboží

Oferta en República Checa (Pardubický kraj) de vendedor especializado/vendedora especializada

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada.

Traducción de la profesión: Pracovníci ve službách a prodeji › Pracovníci v oblasti prodeje › Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách › Prodavači v prodejnách.

Descripción de la oferta de trabajo:

NÁPLŇ PRÁCE: V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny. A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet.

Aktivní nabídkou spokojenému zákazníkovi můžete zvýšit prodej a získat motivační ohodnocení.

Do pultu budete doplňovat již porcované čerstvé maso a uzeniny. Mimo otevírací dobu provádí celý kolektiv sanitaci řeznictví.

POŽADAVKY: samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se, vyučení a praxe v oboru VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme) trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami, příjemné vystupování

NABÍZÍME: Práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu.  Důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.  Časově nenáročnou směnnost, flexibilitu.  Motivační ohodnocení v závislosti na tržbě. Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách.  Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu. Odměny za jubilea

KONTAKT: telefonicky (8-16 hod), e-mailem

Región: Pardubický kraj.

Ver 72 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: RABBIT Trhový Štěpánov a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Růžena Marčíková. Tel.: +420 606 023 588. E-mail: ruzena.marcikovarabbit.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 606 023 588
  • Correo electrónico: ruzena.marcikovarabbit.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:29959880751.

Ver las 276 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada ofertadas.