Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > visual merchandiser > Prodajni Svetovalec/aranžer (m/ž) Za Gornja Radgona - M/ž

Oferta de trabajo en Eslovenia (Pomurska) de visual merchandiser

Prodajni Svetovalec/aranžer (m/ž) Za Gornja Radgona - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio en actividades culturales, artísticas y culinarias › Diseñadores y decoradores de interior › visual merchandiser.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za pravne zadeve, družbenih ved in na področju kulture ipd › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za umetniško in kulturno dejavnost ter kulinariko › Notranji oblikovalci/notranje oblikovalke in dekoraterji/dekoraterke.

Descripción de la oferta de trabajo:

ARANŽER, poskusno delo 1 mesec, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, ŽELIŠ POSTATI DEL DRUŽINE PODJETJA HIŠA DARIL? IŠČEMO PRODAJNEGA SVETOVALCA/ARANŽERJA (M/Ž) V LJUBLJANI!SI POLN/A ENERGIJE, KREATIVEN/A IN RAD/A SKRBIŠ ZA ZADOVOLJSTVO STRANK? SI LJUBITELJ DARIL, TE ZANIMAJO TRENDI V ARANŽIRANJU? PRI NAS BOŠ LAHKO RAZVIJAL/A SVOJE TALENTE IN SOUSTVARJAL/A USPEŠNO ZGODBO V PODJETJU HIŠA DARIL, HKRATI PA SKRBEL/A, DA SE BODO NAŠE STRANKE PRI NAS POČUTILE DOBRODOŠLE.

ZAKAJ SE NAM PRIDRUŽITI?

- DINAMIČNO DELOVNO OKOLJE,

- KREATIVNOST IN SVOBODA IZRAŽANJA,

- MOŽNOST OSEBNEGA IN STROKOVNEGA RAZVOJA,

- UŽIVANJE OB DELU V HITRO RASTOČEM PODJETJU Z VEČ KOT 18- LETNO TRADICIJO.

, KAJ PRIČAKUJEMO?

- Skrb za stranke in njihovo pozitivno nakupovalno izkušnjo,

- komunikativnost,

- urejenost trgovine in estetski pristop,

- ročne spretnosti in ustvarjalnost pri zavijanju (ni pa to pogoj),

- osnovna računalniška pismenost,

- soustvarjanje pozitivnega vzdušja v kolektivu.

KAJ PONUJAMO?

- Zaposlitev  za nedoločen čas (s poskusno dobo),

- prilagodljiv delovnik (30 ali 40 ur tedensko),

- vodeno uvajanje na delovno mesto,

- popusti za zaposlene in stimulacija za delovno uspešnost,

- regres in božičnica,

- druženja s sodelavci.

Če želiš pokazati svojo ustvarjalno plat in strankam pomagati ustvariti čarobne trenutke, se prijavi še danes! Pošlji svoj življenjepis na natasa.arnushisadaril.si , s pripisom naziva delovnega mesta. Dobrodošli v Hiši daril in želimo si, da je to vaša prva misel, ko potrebujete darilo.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Pomurska.

Ver 80 ofertas de trabajo en "Pomurska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: HIŠA DARIL, proizvodnja, storitve, trgovina d.o.o., Slovenja vas 75 , 2288 HAJDINA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ARNUŠ NATAŠA
Contact Phone: 027450386
Contact Email: natasa.arnushisadaril.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:PK83432.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio en actividades culturales, artísticas y culinarias › Diseñadores y decoradores de interior › visual merchandiser ofertadas.