Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > Prodajni Savjetnik/prodajna Savjetnica

PRODAJNI SAVJETNIK/PRODAJNA SAVJETNICA. Croacia

Ofertas de empleo de Empleados de contabilidad y cálculo de costos en Croacia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Numerical and material recording clerks › Numerical clerks › Accounting and bookkeeping clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tvoji zadaci uključuju:

  • Komunikacija s kupcem kroz prezentaciju proizvoda i postupak prodaje
  • Informiranje kupca i nuđenje dodatnih usluga koje Prima pruža (montaža, dostava, produžena garancija, dizajn interijera i/ ili druge usluge)
  • Informiranje i nuđenje kupcu usluge izlaska u dom u svrhu izmjere i izrade najboljeg rješenja i potencijalne prilike za dodatnu prodaju
  • Izlazak na teren u svrhu prodaje i provođenja izmjere
  • Izrada cjelovitih rješenja i projekata u 3cad software-u
  • Izrada pretponuda, ponuda i rad na blagajni
  • Komunikacija s monterima/dostavljačima i provjera zadovoljstva kupca po završetku opremanja
  • Anketiranje kupaca i posjetitelja salona u svrhu boljeg uvida u njihove potrebe
  • Briga o čistoći i urednosti prodajnog prostora, pripadajućih prostorija i okolnog prostora
  • Aktivno praćenje noviteta i usavršavanje u skladu s promjenama u prodajnom procesu, asortimanu i tehnologiji rada
  • Aktivan rad na pronalaženju novih kupaca kroz prikupljanje kontakata, obilazak terena i istraživanje poslovnih prilika.

Tvoj profil je:

  • Voliš namještaj, uređenje interijera i dizajn
  • Imaš pozitivan stav i pokretačku energiju
  • Fleksibilan si i spreman na učenje
  • Spreman si za rad u dinamičnom i zahtjevnom okruženju
  • Sklon si timskom radu
  • Aktivan si vozač - B kategorije.

Nudimo:

  • Edukacije i okruženje koje potiču osobni i profesionalan razvoj
  • Izazovne i raznolike radne zadatke
  • Nagrađivanje kroz sustav praćenja razvoja kompetencija i osobnog učinka
  • Sigurno radno okruženje
  • Mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa
  • Rad unutar velikog tima
  • Veliki paket dodatnih pogodnosti (dopunsko zdravstveno osiguranje, osiguranje od nezgode 0/24h, slobodni dani za događaje od osobne važnosti, Multisport pogodnosti, božićnica i dar za dijete, zaposleničke pogodnosti za kupovinu namještaja, osigurano parking mjesto...)

Molimo zainteresirane kandidate da uz prijavu pošalju životopis i mjesto rada za koje se prijavljuju.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PRIMA COMMERCE d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: rklimesprima-namjestaj.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:2541250.

Ver las 56 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.