Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Representantes comerciales > Prodajni/a Savjetnik/ca

PRODAJNI/A SAVJETNIK/CA. Croacia

Trabajar en Croacia de Representantes comerciales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Business and administration associate professionals › Sales and purchasing agents and brokers › Commercial sales representatives.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tvoji zadaci uključuju:

- Otvorenu komunikaciju s kupcem kroz prezentaciju asortimana.

- Informiranje kupca i nuđenje dodatnih usluga koje Prima pruža

(montaža, dostava, produžena garancija, dizajn interijera i drugo).

- Informiranje i nuđenje kupcu usluge izlaska u dom u svrhu izmjere i izrade najboljeg projektnog rješenja.

- Izrada cjelovitih rješenja u 3CAD software-u.

- Izrada pretponuda, ponuda i rad na blagajni.

- Komunikacija s kolegama iz logistike te provjera zadovoljstva kupca po završetku opremanja.

- Briga o čistoći i urednosti prodajnog prostora.

Uvjeti:

- Volite namještaj, uređenje interijera i dizajn.

- Fleksibilni ste i spremni na učenje.

- Samoinicijativni ste te usmjereni na postizanje vrhunskih rezultata.

- Timski igrač.

- Spremni ste surađivati s drugim odjelima.

- Poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

- B kategorija.

Nudimo:

- Sigurno radno okruženje.

- Mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa.

- Mentoriranje pri uvođenju u posao.

- Interne i eksterne edukacije.

- Redovnu povratnu informaciju na rad.

- Širok izbor alata za prezentaciju interijera.

- Nagrađivanje kroz sustav praćenja razvoja kompetencija i osobnog učinka.

- Dopunsko zdravstveno osiguranje i osiguranje od nezgode 0/24h.

- Subvencioniranu MultiSport karticu.

- Slobodne dane za događaje od osobne važnosti.

- Slobodan dan za roditelje prvašića.

- Sudjelovanje u Team building događajima.

- Zaposleničke pogodnosti za kupovinu namještaja.

- Božićnicu, jubilarne nagrade, dar djetetu do 15. godine života, bonus za preporuku novih zaposlenika.

- Plaćene putne troškove.

- Osigurano parking mjesto.

Za prijavu je potrebno poslati zamolbu i životopis!

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PRIMA NAMJEŠTAJ d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: rklimesprima-namjestaj.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:2546418.

Ver las 224 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales ofertadas.