Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > vendedor/vendedora > Prodajalec Analitske Opreme In Strokovna Pomoč - M/ž

Trabajar en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de vendedor/vendedora

Prodajalec Analitske Opreme In Strokovna Pomoč - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora.

Traducción de la profesión: Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke › Prodajalci/prodajalke › Prodajalci/prodajalke v trgovinah › Prodajalci/prodajalke.

Descripción de la oferta de trabajo:

PRODAJALEC, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, V NAŠO EKIPO VABIMO NOVEGA SODELAVCA ZA PRODAJO ANALITSKE OPREME IN STROKOVNO POMOČ UPORABNIKOM.

DELO JE DINAMIČNO IN ZAJEMA STIK Z OBSTOJEČIMI STRANKAMI, TER PRIDOBIVANJE NOVIH, SVETOVANJE STRANKAM PRED PRODAJO, PO-PRODAJNA PODPORA TER AKTIVNO SODELOVANJE S SODELAVCI. DELO POTEKA V PISARNI IN NA TERENU, PRAKTIČNO PO CELI SLOVENIJI, ZARADI ČESAR MORA IMETI KANDIDAT VOZNIŠKI IZPIT B KATEGORIJE.

, V NAŠEM PODJETJU NENEHNO SLEDIMO NAPREDKU TEHNOLOGIJE IN STRMIMO K PRIDOBIVANJU NOVIH ZNANJ IN KOMPETENC, ZATO SVOJIM ZAPOSLENIM NUDIMO IZPOPOLNJEVANJA IN IZOBRAŽEVANJA, KI NAJPOGOSTEJE POTEKAJO V TUJINI.

KAJ PRIČAKUJEMO

- VESELJE DO DELA Z LJUDMI, KOMUNIKATIVNOST, POZITIVNA NARAVNANOST IN UREJENOST

- PROAKTIVNOST IN CILJNA USMERJENOST

- PRIPRAVLJENOST NA SLUŽBENA POTOVANJA TER IZOBRAŽEVANJA DOMA IN V TUJINI

- DOBRO GOVORNO IN PISNO ZNANJE ANGLEŠKEGA JEZIKA, ZNANJE HRVAŠKEGA JEZIKA JE PREDNOST

- RAČUNALNIŠKA PISMENOST (POZNAVANJE OKOLJA WINDOWS IN MICROSOFT OFFICE)

- IZOBRAZBA IZ NARAVOSLOVNO TEHNIČNE SMERI (NPR. KEMIJA, BIOKEMIJA, FIZIKA, RAČUNALNIŠTVO IN PODOBNO)

- IZPIT B KATEGORIJE. KAJ NUDIMO

- DINAMIČNO DELO V MANJŠEM KOLEKTIVU

- ODLIČNE MOŽNOSTI STROKOVNEGA IN OSEBNEGA RAZVOJA

- STROKOVNA IZOBRAŽEVANJA DOMA IN V TUJINI

- STIMULATIVNO PLAČO Z VSEMI PRIPADAJOČIMI DODATKI. PRIJAVE SPREJEMAMO DO VKLJUČNO 10.5.2024 NA EL. POŠTO: KADRIKOBIS.SI,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1215 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: KOBIS INŽENIRING, PROIZVODNJA IN TRGOVINA D.O.O., Ljubljanska cesta 48 , 1236 TRZIN.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PODLIPNIK ANJA
Contact Email: kadrikobis.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PG07573.

Ver las 545 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora ofertadas.