Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodajalec Na Bencinskem Servisu (m/ž) - M/ž

PRODAJALEC NA BENCINSKEM SERVISU (M/Ž) - M/Ž. Eslovenia

Contrato en Eslovenia de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke v trgovinah : Prodajalci/prodajalke

Descripción de la oferta de trabajo:

PRODAJALEC, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, DELO OBSEGA: PRIPRAVA IN PONUDBA GASTRO ASORTIMENTA, V TRGOVINI PA TUDI SVETOVANJE PRI PRODAJI IZDELKOV IN STORITEV, DELO NA BLAGAJNI, STREŽBA V BARU, SVETOVANJE NA PLOŠČADI, POMOČ V AVTOPRALNICI.

GLAVNA DELA IN NALOGE: IZVAJANJE DELA V OKVIRU GASTRO PONUDBE (PRIPRAVA IN POSTREŽBA) DIREKTNA PRODAJA IZDELKOV IN STORITEV STRANKAM STREŽBA V DNEVNEM BARU IZVAJANJE DELA NA BLAGAJNI SKRBNO IN NATANČNO IZVAJANJE PREVZEMOV BLAGA IN GORIV SKRB ZA UREJENOST IN ČISTOČO PRODAJNIH POLIC TER CELOTNEGA BENCINSKEGA SERVISA VODENJE POTREBNE DOKUMENTACIJE TER DRUGA DELA PO NAVODILIH NADREJENIH POMOČ V AVTOPRALNICI, KAJ PRIČAKUJEMO? Od kandidatov pričakujemo: najmanj IV. stopnjo izobrazbe možnost opravljanja dela tudi v nedeljo, za praznike, dopoldanske in popoldanske izmene tekoče ustno in pisno sporazumevanje v slovenskem jeziku usposobljenost za delo z računalnikom Prednost bodo imeli kandidati: z veseljem do strežbe, prodaje, svetovanja ter dela s strankami z veseljem do dela v timu s fleksibilnim in prilagodljivim pristopom z odličnimi komunikacijskimi sposobnostmi , dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Najemni bencinski servis Alenka Pirc s.p., Cesta 9. avgusta 8 D, 1410 ZAGORJE OB SAVI.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PIRC ALENKA
Contact Phone: 040 451 200
Contact Email: alenka.pirc75gmail.com

Identificador de la vacante:NE59803 .

Ver las 2,326 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.