Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico > Pripravljalec Proizvodnje Lsr & Plastika - M/ž

PRIPRAVLJALEC PROIZVODNJE LSR & PLASTIKA - M/Ž. Spodnjeposavska

Vacantes de Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico en Spodnjeposavska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico : Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico.

Upravljavci/upravljavke strojev in naprav, industrijski izdelovalci/industrijske izdelovalke in sestavljavci/sestavljavke : Upravljavci/upravljavke strojev in naprav : Upravljavci/upravljavke strojev za proizvodnjo gumenih, plastičnih in papirnih izdelkov : Upravljavci/upravljavke strojev za proizvodnjo plastičnih izdelkov

Descripción de la oferta de trabajo:

UPRAVLJAVEC STROJEV ZA PROIZVODNJO PLASTIČNIH IZDELKOV, poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, NALOGE IN ODGOVORNOSTI: NADZOR NAD SMISELNO RAZPOREDITVIJO IN PRIPRAVA DELOVNEGA MESTA, KNJIŽENJE OSNOVNEGA IN POMOŽNEGA MATERIALA TER POLIZDELKOV NA DELOVNEM MESTU, TRANSPORTIRANJE IZDELKOV ZNOTRAJ SILIKO PE SEVNICA, KNJIŽENJE DELA NA STROJIH Z AVTOMATSKIM BRIZGANJEM, MENJAVA MANJ ZAHTEVNIH ORODIJ, KOREKCIJA NASTAVITEV STROJEV, IZVAJANJE PROCESNE KONTROLE, MLETJE POVRATNEGA MATERIALA, ODVOZ ODPADKOV, PAKIRANJE IZDELKOV, VODENJE ZAHTEVANIH EVIDENC, EVENTUELNO MENTORSTVO, NADZOR IN POUČEVANJE DELAVCEV V LSR ODDELKU. , OD VAS PRIČAKUJEMO: NAJMANJ POKLICNO RAVEN IZOBRAZBE, VSAJ 1 LETO IZKUŠENJ NA PODOBNEM DELOVNEM MESTU, VOZNIŠKI IZPIT B KATEGORIJE IN ZNANJE UPORABE VILIČARJA (IZPIT JE ZAŽELEN, NI PA POGOJ), ODGOVORNOST, ORGANIZIRANOST, NATANČNOST IN PRIPADNOST DELU, OBVLADOVANJE OSNOVNIH PROGRAMOV MS OFFICE; PONUJAMO VAM: PRILOŽNOST ZA RAST IN PRIDOBIVANJE NOVIH IZKUŠENJ, DELOVNO OKOLJE V ENOTI PE SEVNICA.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Spodnjeposavska.

Ver 159 ofertas de trabajo en "Spodnjeposavska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 26/04/2018.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: SILIKO proizvodno podjetje, storitve in trgovina, d.o.o..

Dirección: Tržaška cesta 31 , 1360 VRHNIKA.

Contacto: BORŠTNIK MARJETA

Email: kadriReemplazar por una arrobasiliko.si

Teléfono: 031 815 747.

Ver las 158 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico : Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico ofertadas.