Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Médicos generales > Predstojnik/ca Klinike Za Onkologiju

PREDSTOJNIK/CA KLINIKE ZA ONKOLOGIJU. Croacia

Ofertas de trabajo de Médicos generales en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Medical doctors › Generalist medical practitioners.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju čl. 20. Statuta KBC Osijek i čl. 2 a. Pravilnika o uvjetima za unutarnji ustroj kliničkih zdravstvenih ustanova ( NN br. : 145/13, 31/15, 79/15, 49/16, 62/18, 100/18 ) ravnatelj Kliničkog bolničkog centra Osijek, Osijek, J. Huttlera 4 raspisuje

NATJEČAJ

za izbor i imenovanje radnika za sljedeća reizborna radna mjesta (m/ž)

2/

  • predstojnika Klinike za onkologiju

Uvjeti:

  • preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni ili stručni studij, završen medicinski fakultet
  • liječnik specijalist/uži specijalist iz djelatnosti klinike
  • odobrenje za samostalan rad
  • znanstveno-nastavno zvanje ( docent, izvanredni ili redoviti profesor)
  • pet godina radnog staža na poslovima liječnika specijaliste.
  • da nije osnivač zdravstvene ustanove ili trgovačkog društva koje obavlja zdravstvenu djelatnost u zdravstvenoj djelatnosti KBC-a Osijek, odnosno u djelatnosti koja je povezana s poslovima iz djelatnosti KBC-a Osijek

Kandidati su po natječaju dužni priložiti sljedeće:

  • zamolba
  • životopis
  • preslik diplome
  • preslik uvjerenja o položenom specijalističkom ispitu
  • preslik odobrenja za samostalan rad
  • preslik odluke o izboru u znanstveno-nastavno zvanje
  • preslik potvrde da je kandidat nastavnik na medicinskom fakultetu
  • preslik dokaza o državljanstvu
  • potvrda HZMO-a o radno-pravnom statusu ( e – radna knjižica), ne starija od dana objave natječaja
  • preslik vjenčanog lista ili drugog odgovarajućeg dokaza, u slučaju ako je došlo do promjene prezimena kandidata
  • ovjerenu izjavu po javnom bilježniku da kandidat nije osnivač zdravstvene ustanove ili trgovačkog društva koje obavlja zdravstvenu djelatnost u zdravstvenoj djelatnosti KBC-a Osijek, odnosno u djelatnosti koja je povezana s poslovima iz djelatnosti KBC-a Osijek

Izbor i imenovanje kandidata se obavlja na mandatno razdoblje od 4 ( četiri ) godine.

Zamolbe s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se u roku od osam ( 8 ) dana od dana objave natječaja na adresu: Klinički bolnički centar Osijek- Ravnateljstvo, J. Huttlera 4, 31 000 Osijek, s naznakom radnog mjesta na koje se javlja kandidat.

Sve eventualne dopune natječajne dokumentacije moraju se dostaviti na identičan način kako je propisano za zamolbu s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja, i to u natječajnom roku.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola ( čl. 13. st. 2. Zakona o ravnopravnosti spolova NN br.: 82/08, 125/11, 20/12, 138/12, 69/17 ).

Podnošenjem prijave na natječaj pristupnici natječaja su izričito suglasni da KBC Osijek kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka.

Nepravodobne i nepotpune zamolbe neće se uzeti u razmatranje.

Pozivaju se kandidati koji ostvaruju prednost pri zapošljavanju sukladno čl. 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata ( NN 84/21 ) da dostave dokaze iz čl. 49. navedenog Zakona u svrhu ostvarivanja prednosti pri zapošljavanju.

Popis dokumenata potrebnih za ostvarivanje prednosti pri zapošljavanju dostupni su na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske, poveznica:

Pozivaju se kandidati koji ostvaruju prednost pri zapošljavanju sukladno čl. 102. st. 1.- 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji NN ( 121/17, 98/19, 84/21, 156/23 ) da dostave sve potrebne dokaze iz čl. 103. st. 1. navedenog Zakona u svrhu ostvarivanja prednosti pri zapošljavanju.

Popis dokumenata potrebnih za ostvarivanje prednosti pri zapošljavanju dostupni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske, poveznica:

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno čl. 9 Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom ( NN 157/13, 152/14, 39/18, 32/20 ) dužni su se pozvati na čl. 9. istog zakona te uz dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti dokaze o priznatom statusu osobe sa invaliditetom sukladno Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja očevidnika zaposlenih osoba s invaliditetom, kao i dokaz o načinu prestanka radnog odnosa kod posljednjeg poslodavca.

Radnim iskustvom u struci na odgovarajućim poslovima smatra se radno iskustvo ostvareno na poslovima odgovarajuće stručne spreme, odnosno struke, ostvareno nakon stjecanja te stručne spreme.

Natječajnu dokumentaciju, odnosno podatke o kandidatima KBC Osijek čuvat će šest mjeseci od završetka natječaja, a dulje u slučaju sudskog ili sličnog postupka.

Nakon isteka naznačenog roka čuvanja, dokumentacija će se uništiti, s tim da svaki kandidat po isteku roka čuvanja može preuzeti svoju dokumentaciju.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju pod jednakim uvjetima po posebnim propisima dužni su u prijavi pozvati se na to pravo, uz obavezno podnošenje dokaza iz kojih je vidljivo navedeno pravo.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 5 años.

Empleador: KLINIČKI BOLNIČKI CENTAR OSIJEK.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: KBC OSIJEK, JOSIPA HUTTLERA 4, 31000 OSIJEK

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2517126.

Ver las 123 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales ofertadas.