Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Lavanderos y planchadores manuales > Pralja

Oferta de trabajo de Lavanderos y planchadores manuales en Croacia

Pralja

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano › Lavanderos y planchadores manuales.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Vehicle, window, laundry and other hand cleaning workers › Hand launderers and pressers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

- preuzima rublje korisnika od kontrolora zaprimanja i predaje rublja

- vodi brigu o odgovarajućem načinu pranja prema danim uputama

- obavlja pranje i sušenje istog prema danim uputama

- obavlja pomoćne poslove u svim dijelovima tehnološkog procesa u Odjelu praonica

- provodi dnevna čišćenja prema nalogu nadređenih

- provodi sve sigurnosne mjere zaštite na radu i zaštite od požara

- brine za čistoću radnog prostora i opreme

- obavlja i druge poslove po nalogu voditeljice Odjela praonica

Odgovornost za:

- pravilno i pravovremeno obavljanje povjerenih poslova

- štetu koja nastane njegovim nemarnim radom

- pridržavanje i provođenje siguronosnih mjera zaštite na radu i zaštite od požara

- za svoj rad dogovara voditeljici Odjela

Razina obrazovanja:

- završena srednja škola

Vrsta zaposlenja:

- Radni odnos se sklapa na neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci

Način prijave na oglas:

1. Životopis

2. Preslika osobne iskaznice ili domovnice

3. Preslika svjedožbe kojom se potvrđuje ispunjavanje uvjeta stupnja obrazovanja određenih ovim oglasom

4. Potvrda HZZO-a o radnom stažu, ne starija od dana objave oglasa

5. Dokaz iz kojeg je vidljivo da kandidat ima najmanje 3 mjeseca radnog iskustva na ogovarajućim poslovima

6. Kandidat koji ostvaruje prednost pri zapošljavanju temeljem invalidnosti ( u koliko udovoljava svim ostalim uvjetima oglasa) uz prijavu treba priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Natjecati se mogu kandidati oba spola sukladno članku 13. zakona o ravnopravnosti spolova (N.N. 82/08 i 69/17.). Kandidati prijavom na oglas pristaju da se njihovi osobni podaci obrađuju u potrebnom obimu u svrhu provedbe oglasa, od strane ovlaštenih osoba za provedbu oglasa sukladno Uredbi (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i vijeća o zaštiti pojedinaca u vezi s obradom osobnih podataka.

Poslodavac zadržava pravo provođenja testiranja za sve kandidate koji ispunjavaju uvjete oglasa.

Nepotpune i nepravodobne prijave na oglas neće se razmatrati.

Prijave na oglas s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se poštom u zatvorenoj omotnici ili osobno na adresu: Zaštitna radionica Tekop Nova Pula, Trg 1. istarske brigade 2, 52100 Pula.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Zaštitna radionica Tekop Nova Pula - Officina per la tutela Tekop Nova Pola.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Trg 1. istarske brigade 2, 52100 Pula

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2508966.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano › Lavanderos y planchadores manuales ofertadas.