Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > secretario/secretaria > Pracownik Szkoły - Sekretarka

Pracownik szkoły - sekretarka. Pomorskie. Polonia

Ofertas de empleo en Pomorskie (Polonia) de secretario/secretaria

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Secretarios (general) › Secretarios (general) › secretario/secretaria.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni › Sekretarze (ogólni) › Sekretarze (ogólni).

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Pełna treśc ogłoszenia: https://lo1.rumia.pl/oferty-pracy

1. prowadzenie dokumentacji sekretariatu, redagowanie pism urzędowych, podań, prowadzenie bieżącej obsługi korespondencji oraz organizowanie przepływu informacji zgodnie z obowiązującą instrukcją kancelaryjną

2. Prowadzenie dokumentacji sekretariatu i księgi uczniów zgodnie z obowiązującymi przepisami.

3. Obsługa programu Sekretariat, Librus E-Sekretariat, Świadectwa, Hermes

4. Przygotowywanie i wprowadzanie danych do Systemu Informacji Oświatowej. (...)

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne; wyższe (w tym licencjat) - dodatkowe

- pozostałe: 1. Wymagania niezbędne:

- wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie wyższe),,

- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,

- osoba nieskazana prawomocnie za przestępstwa popełnione umyślnie,

- znajomość ustawy o systemie informacji oświatowej.

2. Wymagania dodatkowe:

- udokumentowany co najmniej 3-letni staż pracy na podobnym stanowisku,

- umiejętność obsługi urządzeń biurowych: komputer, kserokopiarka, drukarka,

- znajomość i obsługa programów komputerowych: Microsoft Office  Word, Excel,

- umiejętność interpretacji aktów prawnych,

- znajomość obsługa przeglądarki internetowej, poczty elektronicznej,                                              -

- samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność i opanowanie.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty:

- życiorys (CV)

- list motywacyjny

Termin, sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:

a. Termin: 18-09-2024, godz. 15:00

b. Sposób: osobiście w sekretariacie szkoły w Rumi, ul. Starowiejska 4

na adres-mailowy: 1lorumia.edu.pl

pocztą na adres szkoły: Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumi, ul. Starowiejska 4, 84230 Rumia

(decyduje data wpływu do sekretariatu szkoły)

Informacje dodatkowe:

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami wybranymi przez komisję rekrutacyjną.

- języki aplikowania: pols

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 339 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumi.

Instrucciones para solicitar:

tel.: 58 671-06-22

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1612StPr/24/1531.

Ver las 130 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Secretarios (general) › Secretarios (general) › secretario/secretaria ofertadas.