Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > ayudante de recursos humanos > Pracownik Socjalny

Contrato de ayudante de recursos humanos en Polonia (Lubuskie)

Pracownik Socjalny

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Empleados del servicio de personal › ayudante de recursos humanos.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Inni pracownicy biurowi › Inni pracownicy biurowi › Pracownicy pomocniczy do spraw osobowych.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: 1. praca socjalna

2. dokonywanie analizy i oceny zjawisk, które powodują zapotrzebowanie na świadczenia z pomocy społecznej oraz kwalifikowanie do uzyskania tych świadczeń,

3. udzielanie informacji, wskazówek i pomocy w zakresie rozwiązywania spraw życiowych osobom, które dzięki tej pomocy będą zdolne samodzielnie rozwiązywać problemy będące przyczyną trudnej sytuacji życiowej; skuteczne posługiwanie się przepisami prawa w realizacji tych zadań,

4. pomoc w uzyskaniu dla osób będących w trudnej sytuacji poradnictwa dotyczącego możliwości rozwiązywania problemów i udzielania pomocy przez właściwe instytucje państwowe, samorządowe i organizacje pozarządowe oraz wspieranie w uzyskaniu pomocy,

5. udzielanie pomocy zgodnie z zasadami etyki zawodowej,

6. pobudzanie społecznej aktywności i inspirowanie działań samopomocowych w zaspokajaniu niezbędnych potrzeb życiowych osób, rodzin, grup i środowisk społecznych,

7. inicjowanie nowych form pomocy osobom i rodzinom mającym trudną sytuację życiową oraz inspirowanie powołania instytucji świadczących usługi służące poprawie sytuacji takich osób i rodzin,

8. współuczestniczenie w inspirowaniu, opracowaniu, wdrożeniu oraz rozwijaniu lokalnych programów pomocy społecznej ukierunkowanych na podniesienie jakości życia,

9. przeprowadzanie wywiadów środowiskowych, rozpoznawanie i ustalanie potrzeb klientów oraz proponowanie optymalnej pomocy społecznej z uwzględnieniem możliwości Ośrodka, w tym przeprowadzanie wywiadów środowiskowych,

10. zawieranie kontraktów socjalnych,

11. realizacja projektów socjalnych.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- umiejętności: prawo jazdy kat B - pożądane

- pozostałe: - Znajomość przepisów ustawy o pomocy społecznej, kodeksu postępowania administracyjnego, ustawy o ochronie danych osobowych, ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, ustawy o wspieraniu rodziny i pieczy zastępczej,

-  posiadanie obywatelstwa polskiego,

-  posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korz

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubuskie.

Ver 57 ofertas de trabajo en "Lubuskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Ośrodek Pomocy Społecznej w Siedlisku.

Instrucciones para solicitar:

Kamila Kamińska, tel.: 68 388 32 30

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1688StPr/24/0180.

Ver las 98 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Empleados del servicio de personal › ayudante de recursos humanos ofertadas.