Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > operador de centrifugadora/operadora de centrifugadora > Pracownik Produkcji

Contrato en Polonia (Makroregion województwo mazowieckie) de operador de centrifugadora/operadora de centrifugadora

Pracownik Produkcji

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines › Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines › operador de centrifugadora/operadora de centrifugadora.

Traducción de la profesión: Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń › Operatorzy maszyn i urządzeń wydobywczych i przetwórczych › Operatorzy maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego i pokrewni › Operatorzy maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego i pokrewni.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Praca fizyczna przy produkcji spożywczej, przestrzeganie norm jakości, utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Rozpoczęcie pracy możliwe od zaraz.

Wymagania:

- wykształcenie: podstawowe - konieczne

- pozostałe: Wykształcenie bez znaczenia, nie wymagane doświadczenie, gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, zaangażowanie i dobra organizacja pracy, miele widziani studenci, praca wakacyjna z możliwością zatrudnienia na dłuższy okres

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: na adres e-mail przesłać CV i zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Zentis Polska Sp. z o.o., moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko pracownik produkcji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO". Pracodawca zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 294 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 5.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: ZENTIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Dorota Paczuska, email: rekrutacjazentis.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1380StPr/24/1404.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines › Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines › operador de centrifugadora/operadora de centrifugadora ofertadas.