Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Operarios del tratamiento de la madera > Pracownik Produkcji Parkietu

pracownik produkcji parkietu. Polonia

Ofertas de trabajo en Polonia de Operarios del tratamiento de la madera

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines : Operarios del tratamiento de la madera.

Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy : Robotnicy w przetwórstwie spożywczym, obróbce drewna, produkcji wyrobów włókienniczych, odzieży i pokrewni : Pracownicy przygotowujący drewno, stolarze meblowi i pokrewni : Pracownicy przygotowujący drewno

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: sortowanie desek parkietowych, szczotkowanie desek, układanie desek w palety, pakowanie gotowych wyrogbów w kartony Wymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- inne zawody: Pozostali robotnicy przygotowujący drewno i pokrewni, staż: 1 lat - konieczne- pozostałe: Oferta pracy dla osób do 30 roku życia zarejestrowanych w PUP.

Uzupełnienie wakatu (art.

150 f.)Sposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście LubawskimGrunwaldzka 3Nowe Miasto Lub.

13300- wymagane dokumenty: skierowanie do pracy, CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2600 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Mateusz Kłosowski, tel.: 564724294

Identificador de la vacante:1324StPr/19/2183.

Ver las 23 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines : Operarios del tratamiento de la madera ofertadas.