Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Reponedores de estanterías > Pracownik Obsługi Sklepu

Pracownik obsługi sklepu. Makroregion województwo mazowieckie

Contratación de Reponedores de estanterías en Polonia (Makroregion województwo mazowieckie)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Reponedores de estanterías.

Traducción de la profesión: Pracownicy przy pracach prostych › Robotnicy pomocniczy w górnictwie, budownictwie, przemyśle i transporcie › Robotnicy pomocniczy transportu i magazynowania › Układacze towarów na półkach.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: prace pomocnicze w sklepie, ręczny rozładunek i załadunek towarów

Wymagania:

- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne

- pozostałe: zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, punktualność, dokładność w wykonywaniu obowiązków

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Czajewicza 2/4

Piaseczno 05500

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

Dodatkowy opis:

prace pomocnicze w sklepie, ręczny rozładunek i załadunek towarów

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 294 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Powiatowy Urząd Pracy.

Instrucciones para solicitar:

Agnieszka Prządka, tel.: 224842648

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1330StPr/24/1570.

Ver las 17 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Reponedores de estanterías ofertadas.