Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > asistente ejecutivo para la cadena de suministro/asistente ejecutiva para la cadena de suministro > Pracownik Logistyki Dostaw Młodszy/młodsza

Demanda de asistente ejecutivo para la cadena de suministro/asistente ejecutiva para la cadena de suministro en Makroregion województwo mazowieckie (Polonia)

Pracownik Logistyki Dostaw Młodszy/młodsza

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos › empleado administrativo/empleada administrativa › asistente ejecutivo para la cadena de suministro/asistente ejecutiva para la cadena de suministro.

Traducción de la profesión: Technicy i inny średni personel › Średni personel w zakresie biznesu i administracji › Pracownicy administracyjni i sekretarze wyspecjalizowani › Pracownicy administracyjni i sekretarze biura zarządu.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Zamawianie materiałów w celu zapewnienia prawidłowej realizacji planu produkcyjnego.

Kontrola terminowości dostaw.

Bieżąca analiza stanów magazynowych.

Monitorowanie transportu drogowego, lotniczego i morskiego.

Współpraca ze wszystkimi wydziałami produkcji.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- pozostałe: Wymagania: wykształcenie

- wyższe (preferowana logistyka)

- znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

- bardzo dobra znajomość programu Excel i Power Point

- umiejętność pracy pod presją czasu

- umiejętność ustalania priorytetów i rozwiązywania problemów

- samodzielność w rozwiązywaniu problemów

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Aplikacje prosimy przesyłać do 30.09.2024

na adres rekrutacje cnhind.com

Biorąc pod uwagę przepisy dotyczące RODO, uprzejmie prosimy o zapoznanie się i zwrotne potwierdzenie przyjęcia do wiadomości zasad Polityki Prywatności opisującej sposób przetwarzania przez naszą firmę danych osobowych kandydatów aplikujących do CNH Industrial Polska Sp. z o.o. Polityka dostępna jest na stronie http://www.cnhindustrial.com/pages/Privacy_Notice.html?brand=cnhi_hr&code=pl p l

Aplikacje bez zwrotnego potwierdzenia polityki nie będą rozpatrywane.

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 327 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: CNH Industrial Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Instrucciones para solicitar:

email: rekrutacjecnhind.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1409StPr/24/0743.

Ver las 16 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos › empleado administrativo/empleada administrativa › asistente ejecutivo para la cadena de suministro/asistente ejecutiva para la cadena de suministro ofertadas.