Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Pracownik Gospodarczy (pl/ua)

Pracownik gospodarczy (PL/UA). Śląskie. Polonia

Trabajar de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Polonia (Śląskie)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Pracownicy przy pracach prostych › Pomoce domowe, sprzątacze i pracze › Pomoce domowe, sprzątacze domowi, hotelowi i biurowi › Sprzątacze biurowi, hotelowi i sprzątacze innych obiektów.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Podstawowe utrzymanie czystości na obiekcie, mycie ręczne i maszynowe, mycie okien, ścian, odbojnic, sprzątanie zaplecza sanitarnego, socjalnego i biur

*praca na umowę zlecenie również w dni wolne, 160h miesięcznie (40h w tyg.) - według ustalonego grafiku

Wymagania:

- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne

- pozostałe: Wykształcenie bez znaczenia. Oferta skierowana także do obywateli Ukrainy - wymagana znajomość j. polskiego w stopniu komunikatywnym

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

- języki aplikowania: polski

Dodatkowy opis:

OfPr/24/1506 | Wykształcenie bez znaczenia. Oferta skierowana także do obywateli Ukrainy - wymagana znajomość j. polskiego w stopniu komunikatywnym

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 355 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 10.

Empleador: JUSTUS C.M.A. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Patrycja Moczala, tel.: 511 992 004, email: p.moczalajustus.com.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1570StPr/24/1507.

Ver las 400 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.