Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Pescadores, cazadores, tramperos y recolectores de subsistencia > Pracownik Fizyczny

Pracownik fizyczny. Lubuskie. Polonia

Contrato en Lubuskie (Polonia) de Pescadores, cazadores, tramperos y recolectores de subsistencia

Clasificación del trabajo: Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros › Trabajadores agropecuarios, pescadores, cazadores y recolectores de subsistencia › Pescadores, cazadores, tramperos y recolectores de subsistencia › Pescadores, cazadores, tramperos y recolectores de subsistencia.

Traducción de la profesión: Wykwalifikowani rolnicy, robotnicy leśni i rybacy › Rolnicy, rybacy, myśliwi i zbieracze pracujący na własne potrzeby › Rybacy, myśliwi i zbieracze pracujący na własne potrzeby › Rybacy, myśliwi i zbieracze pracujący na własne potrzeby.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Zbiór pieczarek, prace porządkowe i pomocnicze przy zbiorze pieczarek

Wymagania:

- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne

- pozostałe: [Inne] : Mile widziane doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku. Wymagana gotowość do pracy 1 zmianowej od 7:00 do 16:00; od poniedziałku do niedzieli, dyspozycyjność, precyzja, odpowiedzialność ,zdolności manualne.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy

Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie

Staroleszczyńska 13

Wschowa 67400

- wymagane dokumenty: skierowanie

- języki aplikowania: polski

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubuskie.

Ver 78 ofertas de trabajo en "Lubuskie" (Polonia).

Número de puestos: 10.

Empleador: Powiatowy Urząd Pracy.

Mariola Daszkiewicz, tel.: 655497434, email: m.daszkiewiczpupwschowa.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1649StPr/24/0188.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros › Trabajadores agropecuarios, pescadores, cazadores y recolectores de subsistencia › Pescadores, cazadores, tramperos y recolectores de subsistencia › Pescadores, cazadores, tramperos y recolectores de subsistencia ofertadas.