Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Fontaneros e instaladores de tuberías > Pracownik Fizyczny

Pracownik fizyczny. Polonia

Oferta de empleo en Polonia de Fontaneros e instaladores de tuberías

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Fontaneros e instaladores de tuberías.

Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy : Robotnicy budowlani i pokrewni (z wyłączeniem elektryków) : Robotnicy budowlani robót wykończeniowych i pokrewni : Hydraulicy i monterzy instalacji sanitarnych

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Montowanie sieci wodno-kanalizacyjnej.

Zatrudnienie od zaraz.

Miejsce wykonywania pracy: Piła i okolice.

Pierwsza umowa na okres próbny - 3 miesiące, praca na jedną zmianę 7.00-15.00 +nadgodziny.Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- pozostałe: Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe w takiej branży.

Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 3500 (PLN).

Empleador: ZAKŁAD ROBÓT INSTALACYJNO-INŻYNIERYJNYCH "WODBUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Justyna Boguszyńska, tel.: 67 2123668

Identificador de la vacante:1677StPr/18/1450.

Ver las 901 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Fontaneros e instaladores de tuberías ofertadas.