Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Ocupaciones elementales > Pracownik Fizyczny (z)

Pracownik fizyczny (Z). Polonia

Trabajos en Polonia de Ocupaciones elementales

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes.

Pracownicy przy pracach prostych : Pracownicy zajmujący się odpadami i inni pracownicy przy pracach prostych : Inni pracownicy przy pracach prostych : Pracownicy przy pracach prostych gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Praca na linii produkcyjnej przy wytwarzaniu podkładów strunobetonowych.Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - dodatkowe- pozostałe: Wymagania: rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, punktualność, sprawność fizyczna, dobra organizacja pracy, wykształcenie bez znaczenia.

Praca w Bogumiłowicach od pon. - nd. na trzy zmiany w godz.

7.00-15.00, 15.00-23.00, 23.00-7.00, wynagrodzenie 16,04 zł/h brutto.

Sposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w TarnowiePl.

Gen.

J.Bema 3Tarnów 33100- wymagane dokumenty: Skierowanie, CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 40.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 16.04 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Pośrednicy Pracy, tel.: 14688 23 57, 14688 23 58

Identificador de la vacante:1540StPr/19/2144.

Ver las 509 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes ofertadas.