Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > operador de cadena de montaje automatizada/operadora de cadena de montaje automatizada > Pracownik Działu Montażu

PRACOWNIK DZIAŁU MONTAŻU. Dolnośląskie. Polonia

Vacante en Polonia (Dolnośląskie) de operador de cadena de montaje automatizada/operadora de cadena de montaje automatizada

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en control de procesos › Técnicos en control de procesos no clasificados bajo otros epígrafes › operador de cadena de montaje automatizada/operadora de cadena de montaje automatizada.

Traducción de la profesión: Technicy i inny średni personel › Średni personel nauk fizycznych, chemicznych i technicznych › Technicy kontroli procesów przemysłowych › Technicy kontroli procesów przemysłowych gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - Montaż wielogabarytowych elementów metalowych

- Kontrola jakości produktu

- Pakowanie wyrobów gotowych

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI WYNAGRODZENIA

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą długoterminowej współpracy,

- wynagrodzenie złożone z podstawy (do uzgodnienie) + premia motywacyjnej,

-dofinansowanie posiłków w pracy

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,

-możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,

- miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

Wymagania:

- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne

- umiejętności: OSOBA SILNA FIZYCZNE - konieczne

- pozostałe: gotowość do pracy przy dużych i ciężkich elementach metalowych,

mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV + DOKUMENTY POTWIERDZAJĄCE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 188 ofertas de trabajo en "Dolnośląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Empleador: KORDAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

BEATA SOBIERALSKA, tel.: 748180115, email: biurokordas.pro

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1316StPr/24/0662.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en control de procesos › Técnicos en control de procesos no clasificados bajo otros epígrafes › operador de cadena de montaje automatizada/operadora de cadena de montaje automatizada ofertadas.