Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Oficinistas generales > Pracownik Biurowy

Trabajos de Oficinistas generales en Polonia

Pracownik Biurowy

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Pracownicy obsługi biurowej : Pracownicy obsługi biurowej

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: koordynacja i realizacja działań związanych z procedurami administracyjnymi i sprzedaży obowiązującymi w spółce, prowadzenie dokumentacji dla organów nadzorczych i finansowychWymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne- umiejętności: Obsługa komputera - konieczne- inne zawody: Technik prac biurowych* - konieczne- pozostałe: wykształcenie min. średnie, sumienność i pracowitość, znajomość podstaw gospodarki magazynowej, znajomość pakietu MsOffice, samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy, mile widziana znajomość j. angielskiegoSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2400 (PLN).

Empleador: SCF Natural Sp. z o.o..

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1869StPr/19/1186.

Ver las 715 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.