Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Oficinistas generales > Pracownik Biurowy Ds. Wsparcia Sprzedaży

PRACOWNIK BIUROWY DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY. Dolnośląskie

Oferta de trabajo de Oficinistas generales en Dolnośląskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni › Pracownicy obsługi biurowej › Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Praca zdalna polegająca na umawianiu spotkań z danego powiatu, wysyłanie ofert sprzedażowych z branży fotowoltaiki, pomp ciepła oraz ich certyfikacji. Praca z klientami z danego powiatu.

Wymagania – wykształcenie minimum średnie, dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office (warunek konieczny), komputer z dostępem do internetu. Mile widziany status ucznia, studenta zaocznego, ale nie jest to warunek konieczny. Prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: karierapccibj.pl z nazwą miasta w tytule. Bez tego aplikacja nie będzie rozpatrywana.

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: karierapccibj.pl

z nazwą miasta w tytule.

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 170 ofertas de trabajo en "Dolnośląskie" (Polonia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: Polskie Centrum Certyfikacji i Badań Jakości sp. z o. o..

Weronika Seroka, tel.: 22 602 26 65, email: karierapccibj.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1326StPr/24/0320.

Ver las 261 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.