Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Oficinistas generales > Pracownik Biurowy Z Elementami Księgowości

Trabajar en Polonia de Oficinistas generales

Pracownik Biurowy Z Elementami Księgowości

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Pracownicy obsługi biurowej : Pracownicy obsługi biurowej

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: prowadzenie księgowości, wprowadzanie faktur, bieżąca obsługa biura, zajmowanie się sprawami organizacyjnymi firmyWymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne- pozostałe: Wykształcenie min. średnie, doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, znajomość obsługi urządzeń biurowych, podstawowa znajomość MS Office (Word, Excel)Sposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w TychachBudowlanych 59Tychy 43100- wymagane dokumenty: Informacja w sprawie oferty dostępna u doradcy klienta obsługującego osobę zarejestrowaną w PUP Tychy.

Oferta utworzona ze środków MRPiPS przeznaczona dla osób powyżej 30 roku życia - języki aplikowania: polskiDodatkowy opis: OfPr/18/1733| Wykształcenie min. średnie, doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, znajomość obsługi urządzeń biurowych, podstawowa znajomość MS Office (Word, Excel)

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2100 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Informacja dostępna u doradcy klienta, tel.: 032 781 58 63

Identificador de la vacante:1570StPr/18/1782.

Ver las 532 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.