Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > responsable de asuntos políticos > Pracownik Administracyjno-promocyjny

Ofertas de empleo de responsable de asuntos políticos en Śląskie (Polonia)

Pracownik Administracyjno-promocyjny

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas de administración › responsable de asuntos políticos.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania › Specjaliści do spraw administracyjnych › Specjaliści do spraw administracji i rozwoju.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Wykształcenie: wyższe magisterskie, spec., kierunek: brak wymagań; mile widziane doświadczenie w szkolnictwie wyższym, podstawowa znajomość języka angielskiego, dobra znajomość pakietu Microsoft Office; praktyczna obsługa zasobów internetowych; bardzo dobra organizacja pracy; samodzielność, odpowiedzialność; kreatywność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole; Zakres obowiązków:

1. Prowadzenie dokumentacji toku studiów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

2. Współorganizacja wydarzeń związanych z promocją Wydziałową.

3. Poprawne przechowywanie dokumentacji studenckiej.

4. Budowanie pozytywnego wizerunku Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa

5. Dalsze zadania administracyjne.

6. Prowadzenie zajęć ze studentami, zgodnie ze swoim wykształceniem; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice, umowa zlecenie z możliwością podpisania umowy o pracę, oferta także dla osób z niepełnosprawnościami

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- umiejętności: doskonała organizacja pracy - komunikatywność - konieczne; ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW MS OFFICE - pożądane

- języki obce: angielski - w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący - konieczne

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Kontakt telefonicznym lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 337 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: WYŻSZA SZKOŁA BEZPIECZEŃSTWA.

Instrucciones para solicitar:

Kadry, tel.: 668-933-033, email: biurorektorawsb.net.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1644StPr/24/1411.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas de administración › responsable de asuntos políticos ofertadas.