Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Lavadores de vehículos > Pracovníci Pro Ruční Mytí Vozidel , Pracovníci Pro Ruční Mytí Vozidel A Pomocní Pracovníci Autoservisu

Pracovníci pro ruční mytí vozidel , Pracovníci pro ruční mytí vozidel a pomocní pracovníci autoservisu

Contrato en República Checa (Hlavní město Praha) de Lavadores de vehículos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano › Lavadores de vehículos.

Traducción de la profesión: Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci › Uklízeči a pomocníci › Pracovníci pro ruční mytí vozidel, oken, praní prádla a příbuzní pracovníci (kromě uklízečů a pomocníků v domácnostech, hotelích a kancelářích) › Pracovníci pro mytí vozidel.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kravcová Inna Bc., e-mail: inka.kravtsovagmail.com

U Elektry 203/8, Praha 9 - úterý od 14:00 do 15:00

Popis pracovní nabídky: čištění interiérů vozidel (luxování, čištění, leštění), provádění pravidelného úklidu místností a objektu zajištění pořádku a čistoty.

Bližší informace sdělíme na osobním pohovoru.

Požadujeme: Výpis RT, pečlivost, zkušenosti v oboru

Jazyky: Ukrajinština/Ruština výhodou (práce s klienty)

Región: Hlavní město Praha.

Ver 292 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: PPL Group, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Inna Kravcová, jednatel. E-mail: inka.kravtsovagmail.com . Adresa: Za Dvorem 2283, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem, 250 01  Brandýs n.Labem-St.Bol.1.

  • Ciudad: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav; Código postal: 250 01; Dirección: Za Dvorem 2283, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem, 250 01 Brandýs n.Labem-St.Bol.1
  • Correo electrónico: inka.kravtsovagmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:28218380775.