Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > empleado responsable de correspondencia en lengua extranjera/empleada responsable de correspondencia en lengua extranjera > Referent

Trabajo en Polonia (Warmińsko-mazurskie) de empleado responsable de correspondencia en lengua extranjera/empleada responsable de correspondencia en lengua extranjera

Referent

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes › empleado responsable de correspondencia en lengua extranjera/empleada responsable de correspondencia en lengua extranjera.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Inni pracownicy biurowi › Inni pracownicy biurowi › Pracownicy pomocniczy gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Wystawianie, wydawanie i prowadzenie ewidencji wojskowych dokumentów przejazdowych, naliczanie kosztów przejazdów zgodnie z obowiązującymi przepisami i taryfami na zrealizowanych dokumentach przejazdowych, realizacja spraw związanych z ryczałtem za dojazdy do miejsca pełnienia służby, przyjmowanie wniosków, naliczanie należności finansowych związanych z odbywaniem przejazdów raz w miesiącu do miejsca zamieszkania, prowadzenie wykazu należności za rozłąkę żołnierzy zawodowych.

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne; wyższe (w tym licencjat) - pożądane

- pozostałe: Preferowany kierunek: administracja, zarządzanie kadrami

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Prosimy nie przesyłać dokumentów aplikacyjnych do PUP.

Wymagane dokumenty: podanie o pracę + CV z dopisaną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Miejsce składania ofert: Jednostka Wojskowa Nr 3797, Al. Wojska Polskiego 21, 11-500 GIŻYCKO.

Informacji o stanowisku udziela p. Anna KOPKA, nr tel. 261-335-267.

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Warmińsko-mazurskie.

Ver 159 ofertas de trabajo en "Warmińsko-mazurskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: Jednostka Wojskowa Nr 3797.

Instrucciones para solicitar:

Anna Kopka, tel.: 261 335 267

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1302StPr/24/0568.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes › empleado responsable de correspondencia en lengua extranjera/empleada responsable de correspondencia en lengua extranjera ofertadas.