Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > clasificador postal/clasificadora postal > Postin Esikäsittelijä Kauhajoelle, Kesätyö, Kauhajoki

Postin esikäsittelijä Kauhajoelle, kesätyö, Kauhajoki

Empleos de clasificador postal/clasificadora postal en Etelä-Pohjanmaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Empleados de servicios de correos › clasificador postal/clasificadora postal.

Traducción de la profesión: Toimisto- ja asiakaspalvelutyöntekijät › Muut toimistotyöntekijät › Muut toimistotyöntekijät › Postinkantajat ja -lajittelijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme reipasta esikäsittelijää postinlajitteluun Kauhajoelle.

Sinulla ei tarvitse olla aikaisempaa kokemusta työstä, sillä tehtävään perehdytetään hyvin. Toivomme hakijalta kuitenkin huolellisuutta, sitoutuneisuutta sekä iloista ja reipasta tekemisen meininkiä.

Töitä tehdään pääsääntöisesti kolmena päivänä viikossa (ma, ke ja pe) n. 20 h/vko. Työt alkavat aamulla varhain noin klo 4:30-6:00 välillä. Palkkaus on viestinvälitys- ja logistiikka-alan TES mukaan 12,46€/h (kokemus alle 2 vuotta). Lisäksi mahdollisuus saada bonusta palkan päälle hyvin tehdystä työstä.

Työt alkavat heti sopivan tekijän löydyttyä kesäkuun alkupuolella. Työntekijätarve perustuu lomien tuuraukseen ja kestää alustavasti elokuun puoleen väliin asti.

Mikäli kiinnostuit, hae tehtävään pikaisesti! Lisätietoja saat Boltin Niinalta +358504687911 / niina.latvalabolt.works .

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Pohjanmaa.

Ver 76 ofertas de trabajo en "Etelä-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:d0600578-f1ae-4e9a-8f4e-4a2a44afd822.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Empleados de servicios de correos › clasificador postal/clasificadora postal ofertadas.