Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > portero de discoteca/portera de discoteca > Portier

Portier. Warmińsko-mazurskie. Polonia

Contrato en Polonia (Warmińsko-mazurskie) de portero de discoteca/portera de discoteca

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Guardias de protección › vigilante de seguridad › portero de discoteca/portera de discoteca.

Traducción de la profesión: Pracownicy usług i sprzedawcy › Pracownicy usług ochrony › Pracownicy usług ochrony › Pracownicy ochrony mienia i osób.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: 1. Kontrola pracowników wchodzących na teren zakładu oraz opuszczających zakład, w tym kontrola stanu trzeźwości, rzeczy osobistych wnoszonych i wynoszonych z zakładu.

2. Stały monitoring stanu zakładu poprzez obserwacje monitorów z obrazami z kamer usytuowanych na terenie zakładu.

3. Reagowanie na sytuacje odbiegające od standardów w zachowaniu pracowników.

4. Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości przełożonemu lub właścicielom firmy.

5. Interweniowanie w sytuacjach budzących jakiekolwiek wątpliwości co do stanu trzeźwości pracownika,

6. Utrzymanie pełnego stanu wyposażenia dyżurki w powierzone ilości i sprawności.

7. Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku roboczym.

8. Przestrzeganie ustalonego w zakładzie czasu pracy i porządku.

9. Utrzymywanie dobrych relacji z innymi współpracownikami.

10. Udzielanie pomocy innym osobom przebywającym w warsztacie i w otoczeniu warsztatu w razie wypadku, pożaru, awarii.

11. Wykonywanie wszystkich innych czynności objętych postanowień regulaminu pracy, zarządzeń wewnętrznych zakładu, przepisów i instrukcji bhp i p.poż. dotyczących zajmowanego stanowiska.

12. Dyspozycyjność w przypadku konieczności podjęcia pracy poza godzinami pracy.

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne

- pozostałe: Doświadczenie zawodowe niezbędne do wykonywania pracy: mile widziane doświadczenie w pracy przy pilnowaniu mienia

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: bepośredni kontakt z pracodawcą

skierowanie

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Warmińsko-mazurskie.

Ver 185 ofertas de trabajo en "Warmińsko-mazurskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: PIEKARNIA WARMIŃSKA M.ŁAWRUKAJTIS-KLIMKOWSKA M.ŁAWRUKAJTIS SPÓŁKA JAWNA.

Instrucciones para solicitar:

Ewa Balniene, tel.: 667949442, email: kadrywarminska.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1369StPr/24/0306.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Guardias de protección › vigilante de seguridad › portero de discoteca/portera de discoteca ofertadas.