Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios > Päiväkotiapulainen, Norlandia Pikkupakari, Norlandia Suomi Oy, Helsinki

Päiväkotiapulainen, Norlandia Pikkupakari, Norlandia Suomi Oy, Helsinki

Oferta de empleo en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Olisitko Sinä päiväkotimme sydän?

Norlandia Pikkupakari (https://norlandiapaivakodit.fi/norlandia-pikkupakari)etsii nyt lämminhenkistä, huolehtivaista päiväkotiapulaista, joka on päiväkotimme sydän ja sielu. Sinun käsissäsi päiväkodin arki muuttuu sujuvaksi ja iloiseksi.

Tehtäviisi kuuluu päiväkodin tilojen pitäminen puhtaina ja järjestyksessä, mikä on tärkeä osa lasten turvallisen ja viihtyisän ympäristön luomista. Lisäksi vastaat päiväkodin ruokahuollosta, mikä sisältää aterioiden valmistelun ja ruokailujen järjestämisen. Tarvittaessa sinulla on myös ainutlaatuinen mahdollisuus tukea ja ilahduttaa lapsiryhmiämme.

Odotamme Sinulta:

taitoa kodinhoidollisiin tehtäviin

hygieniatietoisuutta ja hygieniapassia

tehtävään valitun henkilön tulee esittää ennen työsuhteen solmimista voimassa oleva rikostaustaote lasten kanssa toimimiseen (laki lasten kanssa työskentelevien rikostaustan selvittämisestä 504/2002)

Tarjoamme Sinulle:

määräraikaisen työsuhteen innovatiivisessa yrityksessä 13.12.2024 asti. Tehtävä alkaa elokuussa 2024 tai sopimuksen mukaan.

30h/vko työajan

mahdollisuuden vaikuttaa yrityksen toimintaan henkilöstötiimin jäsenenä

yksityisen laajan työterveyshuollon

edullisen työpaikkaruokailun

liikunta-, kulttuuri- ja hyvinvointiedut

Haluatko tietää lisää?

Jos jokin asia jäi vielä mietityttämään sinua, päiväkodin johtaja Kaisu kertoo mielellään lisätietoa tehtävästä.

Ota yhteyttä:

kaisu.ojalehtonorlandia.com tai

050 326 1424

Innostuitko?

Lähetä hakemuksesi meille 26.5.2024 mennessä. Käymme hakemuksia läpi jo hakuaikana ja paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1116 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Norlandia Suomi Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:0cf0cef8-45ee-4930-893c-4f997ac582e9.

Ver las 536 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios ofertadas.