Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > ingeniero técnico civil/ingeniera técnica civil > Pomočnik Vodje Projekta - M/ž

Ofertas de empleo de ingeniero técnico civil/ingeniera técnica civil en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Pomočnik Vodje Projekta - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería civil › ingeniero técnico civil/ingeniera técnica civil.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok › Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok › Tehniki/tehnice za gradbeništvo, geodezijo ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

TEHNIK ZA GRADBENIŠTVO, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, POMOČNIK VODJE PROJEKTA, KI BO DELAL NA PODROČJU LJUBLJANE Z OKOLICO:

POMOČ PRI ORGANIZIRANJU, KOORDINIRANJE, KONTROLIRANJE TER VREDNOTENJE RAZPISANIH IZVEDBENIH DEL NA GRADBIŠČU. PLANIRANJE DELOVNE SILE, ORODIJ, STROJEV IN PRIPRAV ZA IZVAJANJE DEL PO POSAMEZNIH FAZAH DEL. SODELOVANJE PRI IZDELAVI OZ. IZDELAVA TERMINSKIH PLANOV, KONTROLA NAD IZVEDBO IN IZVAJANJE UKREPOV ZA DOSEGANJE PLANIRANIH ROKOV ZA RAZPISANA IZVEDENA DELA. VODENJE DOKUMENTACIJE GRADBIŠČA GRADBENIH DNEVNIKOV IN VSEH POTREBNIH EVIDENC, IZDELAVA TEDENSKIH POROČIL, GRADBENE KNJIGE.  PLANIRANJE DELOVNE SILE IN MATERIALOV SKLADNO S POGODBENIMI POPISI. TEDENSKO POROČANJE O STOPNJI NAPREDOVANJA DEL IN KONTROLI STROŠKOV ODGOVORNEMU VODJI DEL OZ. PROJEKTNEMU VODJI. KOORDINIRANJE DEL Z VODJEM PROJEKTA, VODJEM GRADBIŠČA, ODGOVORNIM VODJEM DEL, INVESTITORJEM/NAROČNIKOM, NADZORNIM ORGANOM. IZDELAVA ZAČASNIH (MESEČNIH) IN KONČNIH OBRAČUNOV, IZSTAVITEV RAČUNA/SITUACIJE, PRIPRAVA DOKUMENTACIJE ZA TEHNIČNI PREGLED IN PREDAJO DEL. IZVAJANJE UKREPOV ZA ZAGOTAVLJANJE VARNOSTI IN ZDRAVJA PRI DELU, VARSTVA PRED POŽARI, PRAKTIČNO IZOBRAŽEVANJE ZAPOSLENIH IN ZAVAROVANJE GRADBIŠČ SKLADNO Z VELJAVNO ZAKONODAJO. VODENJE, MOTIVIRANJE IN OCENJEVANJE UDELEŽENCEV IZVEDBENEGA PROCESA.

, Resno gradbeno podjetje z več kot 30 letno tradicijo išče sodelavca/ko za sodelovanje v mlajšem timu.  Pričakujemo:  Vsaj V. stopnja izobrazbe gradbene smeri. Vsaj 6 mesecev delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu. Osnovna računalniška znanja in kompetence. Vozniški izpit B kategorije.  Nudimo:  Možnost dolgoročnega sodelovanja. Delo v urejenem in stimulativnem okolju. Priložnosti strokovne in osebnostne rasti, preko mentorstva in dodatnega izobraževanja. Redno plačilo.  Stimulativno plačilo glede na izkušnje, znanje in rezultate. Možnost koriščenja službenega vozila.  V kolikor iščete dolgoročno karierno priložnost, ste komunikativni in odgovorni, z izkušnjami na gradbenem področju in imate radi tudi izvajanje operativnih gradbenih nalog, vas vabimo k prijavi. Prošnje z življenjepisom pošljite na elektronsko pošto:   gregor.jokanpromobile.si

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1053 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PROMOBILE GRADBENI INŽENIRING, D.O.O., MOKRŠKA ULICA 14, 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: JOKAN GREGOR
Contact Email: gregor.jokanpromobile.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PJ27166.

Ver las 42 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería civil › ingeniero técnico civil/ingeniera técnica civil ofertadas.