Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Ingenieros mecánicos > Pomoćnik/ca Voditelja Radne Jedinice Pročišćavanje

POMOĆNIK/CA VODITELJA RADNE JEDINICE PROČIŠĆAVANJE

Vacantes en Croacia de Ingenieros mecánicos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros mecánicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Engineering professionals (excluding electrotechnology) › Mechanical engineers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Pored općih uvjeta iz Zakona o radu, kandidat mora udovoljavati uvjetima kako slijedi:

•VSS strojarskog smjera

•Vozač B kategorije

•1 godina radnog iskustva

Opis poslova radnog mjesta:

- neposredno upravlja svim funkcijama uređaja u skladu sa Pravilnikom o radu i tehničkom

Dokumentacijom

- odgovara za funkcioniranje uređaja za pročišćavanje otpadnih voda

- brine i odgovara za ispravno funkcioniranje automatike uređaja

- zadužen je za samostalan nadzor nad radom uređaja i telemetrijom

- odgovara za ispravan rad svih uređaja na uređaju za pročišćavanje otpadnih voda, a u slučaju

potrebe za servisom obavještava nadređenog

- odgovara za pravilno vršenje radnih operacija i siguran rad strojeva i opreme u djelokrugu

svoga rada

- analizira i vrednuje rad i održavanje uređaja (postrojenja), inicira ili preporuča nove ili

poboljšane postupke,

- organizira i usmjerava aktivnosti zaposlenih, uključujući i programe obuke

- kontrolira rad pojedinih tehnoloških jedinica i opreme (frekvencijski pretvarači, kontroleri,

regulatori, instrumenti)

- donosi planove i postupke za siguran i učinkovit rad postrojenja,​nedostacima na sustavu i predlaže tehnička rješenja,

- provodi zaštitu na radu kod obavljanja poslova i radnih zadataka djelatnika u odjelu,

- odgovoran je za vođenje potrebnih evidencija i ostale tehničke dokumentacije o održavanju

sustava,

- izrađuje i ažurira upute za rad uređaja i njegovih djelovanja te osposobljava djelatnike

- izrađuje plan i raspored rada djelatnika u skladu s zakonskom regulativom

- obavlja i druge poslove prema uputama u skladu s naravi i vrstom posla.

Uz pisanu ponudu i životopis kandidat je dužan dostaviti dokaze o ispunjenju uvjeta iz ovog javnog natječaja.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti temeljem Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (N.N. 121/17, 98/19 i 84/21) dužni su pored dokaza o ispunjavanju gore navedenih uvjeta dostaviti i sve dokaze iz čl. 103. citiranog Zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju objavljeni su na Internet stranici Ministarstva hrvatskih branitelja RH www.https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje -843/843.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola. Riječi i pojmovi korišteni u ovom Natječaju koji imaju rodno značenje odnose se jednako na muški i ženski rod, bez obzira jesu li korišteni u muškom ili ženskom rodu.

Svi zaprimljeni osobni podaci iz prijava kandidata prikupljaju se i obrađuju isključivo u svrhu provedbe ovog Natječaja i neće se koristiti za druge svrhe, a kandidati podnošenjem prijave na natječaj pristaju na navedeno sukladno Općoj uredbi za zaštitu osobnih podataka i pratećim propisima (GDPR).

Informiranje kandidata o obradi osobnih podataka, detaljnije informacije nalaze se na slijedećoj poveznici https://komunalno.vio-zapresic.hr/zastita-osobnih-podataka/

Vodoopskrba i odvodnja Zaprešić d.o.o. ima pravo poništiti ovaj javni natječaj u bilo kojem trenutku i bez obveze navođenja razloga ili ne prihvatiti niti jednu ponudu.

Nepravovremene i nepotpune ponude neće biti razmatrane.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: VODOOPSKRBA I ODVODNJA ZAPREŠIĆ d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Zaprešić, Zelengaj 15

Email: vodovodkomunalno-zapresic.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2513764.

Ver las 48 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros mecánicos ofertadas.