Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesores de formación profesional > Pomoćnik/pomoćnica U Nastavi Učeniku/učenici S Teškoćama U Razvoju

Oferta de Profesores de formación profesional en Croacia

Pomoćnik/pomoćnica U Nastavi Učeniku/učenici S Teškoćama U Razvoju

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Vocational education teachers › Vocational education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju Odluke Ministarstva znanosti i obrazovanja o dodjeli bespovratnih sredstava udrugama koje pružaju usluge pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju za školsku godinu 2023./2024., Udruga slijepih Međimurske županije raspisuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto

POMOĆNIK/ICA U NASTAVI UČENICIMA S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU na projektu "Podrškom do uspjeha".

Radni odnos zasniva se na određeno vrijeme, do 21. lipnja 2024. godine i nepuno radno vrijeme - 30 sati tjedno, prema rasporedu sati učenika/ice.

Osnovna zadaća pomoćnika/ice u nastavi je pružati neposrednu podršku učenicima s teškoćama u razvoju tijekom boravka u školi i izvanučioničkim aktivnostima. Poslovi pomoćnika/ce u nastavi su: pomoć u komunikaciji i socijalnoj uključenosti, pomoć u kretanju, pomoć pri uzimanju hrane i pića, pomoć u obavljanju higijenskih potreba, pomoć u obavljanju školskih aktivnosti i zadataka, suradnja s učiteljima/nastavnicima te vršnjacima učenika/ice.

Mjesto rada: Osnovna škola Mala Subotica

Uvjeti:

  • završeno najmanje četverogodišnje srednjoškolsko obrazovanje,
  • da protiv kandidata nije pokrenut kazneni postupak,
  • ne smije biti roditelj/skrbnik niti drugi član uže obitelji učenika kojemu će pružati potporu.

Uz prijavu je potrebno dostaviti:

  • životopis,
  • uvjerenje da protiv osobe nije pokrenut kazneni postupak,
  • presliku dokaza o završenom obrazovanju.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: UDRUGA SLIJEPIH MEĐIMURSKE ŽUPANIJE.

Instrucciones para solicitar:

Email: infousm.hr

NajavaMobitel: 091 6390005

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2498587.

Ver las 39 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional ofertadas.