Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesores de formación profesional > Pomoćnik/ica U Nastavi

POMOĆNIK/ICA U NASTAVI. Croacia

Ofertas en Croacia de Profesores de formación profesional

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Vocational education teachers › Vocational education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članaka 72. i 89. stavak 2. Temeljem članaka 72. i 89. stavak 2. Statuta Osnovne škole "Antun Nemčić Gostovinski" Koprivnica od 29. ožujka 2024. godine KLASA: 011-01/24-02/1, URBROJ: 2137-29-24-4 i Odluka o priznavanju prava na potporu pomoćnika u nastavi u Osnovnoj školi „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica, Osnovna škola „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica objavljuje

JAVNI POZIV

za prijavu kandidata za obavljanje poslova pomoćnika u nastavi u

Osnovnoj školi „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica

I.

OPĆI PODACI

· Broj traženih osoba: 5

· Mjesto rada: Osnovna škola „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica

· Radno vrijeme: nepuno radno vrijeme (od 23 do 33 sati tjedno)

· Prijevoz na rad: ovisno o udaljenosti mjesta stanovanja

· Vrsta ugovora: ugovor o radu na određeno vrijeme, do 10 mjeseci

II.

UVJETI

· najmanje završeno četverogodišnje srednjoškolsko obrazovanje,

· nepostojanje zapreka za zasnivanje radnog odnosa u školskoj ustanovi iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ 87/08, 86/09, 92/10,105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 155/23, 156/23).

Pod istim uvjetima prednost će imati kandidati koji imaju iskustvo u radu na poslovima pomoćnika u nastavi.

III.

OPIS POSLOVA

Osnovna je zadaća pomoćnika u nastavi pružanje neposredne potpore učenicima s teškoćama u razvoju tijekom odgojno – obrazovnog procesa prema izrađenom individualnom programu rada u skladu s potrebama svakog pojedinog učenika s teškoćama u razvoju.

IV.

Odabir kandidata koji će obavljati poslove pomoćnika u nastavi izvršit će Stručno povjerenstvo imenovano od strane ravnatelja Osnovne škole „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica u sastavu od 3 člana, stručnih djelatnika škole.

V.

S odabranim kandidatima, Osnovna škola „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica, sklopiti će ugovor o radu na određeno vrijeme kojim će se definirati zadaće pomoćnika, trajanje, kao i međusobna prava, obveze i odgovornosti. Po sklapanju ugovora o radu, kandidati će biti upućeni na zdravstveni pregled za osobe koje obavljaju poslove u školama, troškove kojeg će snositi Grad Koprivnica iz sredstava odobrenih za tu namjenu.

VI.

Uz pisanu prijavu na Javni poziv, kandidati za pomoćnike dužni su navesti svoje osobne podatke (ime i prezime, datum i mjesto rođenja, adresu stanovanja, broj telefona i e-mail adresu), sve za potrebe provođenja postupka, te dostaviti sve priloge kako slijedi:

  • životopis,
  • motivacijsko pismo,
  • dokaz o stručnoj spremi (neovjerena preslika svjedodžbe/diplome),
  • dokaz o državljanstvu (preslika osobne iskaznice, a ako je kandidat nema, može priložiti i presliku domovnice),
  • uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci),
  • potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje odnosno elektronički zapis,
  • Potvrdu o završenom osposobljavanju za rad pomoćnika u nastavi (potvrda mora sadržavati popis tema osposobljavanja).

Osnovna škola „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica zadržava pravo uvida u originale dokumenata.

VII.

Prijave se podnose preporučeno poštom ili predaju osobno u zatvorenoj omotnici na sljedeću adresu: Osnovna škola „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica, Školska ulica 5, 48000 Koprivnica, s naznakom „Prijava za pomoćnike u nastavi“.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave Javnog poziva (17.– 25.7.2024.).

Ovaj Javni poziv objavit će se na mrežnim stranicama Osnovne škole „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Svi osobni podaci prikupljeni na temelju javnog poziva prikupljaju se i obrađuju u svrhu provedbe javnog poziva i obrade prijave kandidata, u skladu s propisima koji uređuju zaštitu osobnih i drugih podataka, posebno Uredbom (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. o zaštiti pojedinaca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka te o stavljanju izvan snage Direktive 95/46/EZ (Opća uredba o zaštiti podataka).

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

S kandidatima čije su prijave potpune i pravodobne provest će se intervju. U slučaju da se kandidat ne odazove pozivu na intervju, smatrat će se da je odustao od prijave.

Pojmovi koji se koriste u ovom Javnom pozivu, a imaju rodno značenje, bez obzira na to koriste li se u ženskom ili muškom rodu, obuhvaćaju na jednak način ženski i muški rod.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Školska 5, 48 000 Koprivnica

Zamolba: Školska 5, 48 000 Koprivnica

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2536253.

Ver las 40 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional ofertadas.