Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Ayudantes de cocina > Pomocný Pracovník / Pracovnice Stravovacího Provozu, Pomocníci V Kuchyni

Contratación de Ayudantes de cocina en República Checa (Královéhradecký kraj)

Pomocný Pracovník / Pracovnice Stravovacího Provozu, Pomocníci V Kuchyni

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina.

Traducción de la profesión: Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci › Pomocní pracovníci při přípravě jídla › Pomocní pracovníci při přípravě jídla › Pomocníci v kuchyni.

Descripción de la oferta de trabajo:

Čemu se u nás budete věnovat?

o přípravě surovin pro výrobu jídel, mytí nádobí a technologického zařízení, úklidu pracovních prostor

Co budete pro tuto pozici potřebovat?

o základní vzdělání (vyučení v oboru nepožadujeme)

o ochotu pracovat ve směnném provozu včetně víkendů a svátků (pracovní doba 6,00 - 14,30)

o spolehlivost, samostatnost, pečlivost

o schopnost pracovat v týmu pracovníků

o dobrý zdravotní stav

o příjemné vystupování

Nabízíme: zázemí špičkového zdravotnického zařízení

o stabilní a motivující platové ohodnocení

o na zotavení budete mít 5 týdnů dovolené a k tomu navíc až 5 dnů osobního volna

o zvýhodněné stravování a široký výběr jídel přímo v areálu nemocnice

o příspěvek od zaměstnavatele z Fondu kulturních a sociálních potřeb na produkty spoření na stáří

o výhodné ceny zpoplatněných zdravotnických služeb na našich špičkových klinických pracovištích pro zaměstnance i rodinné příslušníky

o výhodné ceny produktů zakoupených v nemocniční lékárně, výrazné slevy s využitím lékové karty

o postaráme se o Vaše potomky v naší vlastní dětské skupině i v jiných školských zařízeních

o a množství dalších benefitů pro Vás a Vaši rodinu

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 49 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Barbora Nyplová. Tel.: +420 607 159 718. E-mail: barbora.nyplovafnhk.cz . Adresa: Sokolská 581, 500 05  Hradec Králové 5.

  • Ciudad: Hradec Králové; Código postal: 500 05; Dirección: Sokolská 581, 500 05 Hradec Králové 5
  • Teléfono: +420 +420 607 159 718
  • Correo electrónico: barbora.nyplovafnhk.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:29650500706.

Ver las 136 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina ofertadas.