Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Ayudantes de cocina > Pomocník/nice V Kuchyni, Pomocníci V Kuchyni

Pomocník/nice v kuchyni, Pomocníci v kuchyni. Pardubický kraj

Contrato de Ayudantes de cocina en Pardubický kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina.

Traducción de la profesión: Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci › Pomocní pracovníci při přípravě jídla › Pomocní pracovníci při přípravě jídla › Pomocníci v kuchyni.

Descripción de la oferta de trabajo:

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

- výpomoc při přípravě surovin k přípravě stravy

- zástup při obsluze kuchyňských strojů na výrobu pokrmů

- práce spojené s obsluhou distribuční a mycí linky

- přísné dodržování hygienických a proti epidemiologických předpisů

- úklid provozu kuchyně, sociálního zázemí dle denního harmonogramu a jeho dodržování

- úklid skladu potravin a denní místnosti

- vyrovnávání zboží do lednic, mzazáků a regálů

- kontrola datumů spotřeby

- rozebírání a ukládání přepravních obalů do klecí

KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:

- praxe v oboru vítána

- výpis z rejstříku trestů

- zdravotní způsobilost

- pečlivost, odpovědnost, svědomitost

NABÍZÍME:

- zajímavou práci ve zdravotnickém prostředí

- odpovídající finanční ohodnocení

- týmovou spolupráci

- práci v příjemném prostředí

- 1 týden dovolené navíc

- 2 dny sick day

- mobilní zvýhodněný tarif

- podnikové stravování

- příspěvky z FKSP

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

K PŘIHLÁŠCE JE NUTNÉ DOLOŽIT:

- strukturovaný životopis

- kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání

- prohlášení o souhlasu s použitím a zpracováním osobních údajů v souladu obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679

PÍSEMNÉ PŘIHLÁŠKY zasílejte na adresu:

  Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí

  Lázeňská 58

NEBO e-mailem na:

   radimeckyrehabilitacniustav.cz

Región: Pardubický kraj.

Ver 39 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí.

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Zdeněk Radimecký. Tel.: +420 465 544 207. E-mail: radimeckyrehabilitacniustav.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 465 544 207
  • Correo electrónico: radimeckyrehabilitacniustav.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:29050220765.

Ver las 122 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina ofertadas.