Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Limpiadores de fachadas y deshollinadores > Pomocnik Kominiarza (z)

Pomocnik kominiarza (Z). Polonia

Ofertas de trabajo en Polonia de Limpiadores de fachadas y deshollinadores

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Pintores, limpiadores de fachadas y afines : Limpiadores de fachadas y deshollinadores.

Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy : Robotnicy budowlani i pokrewni (z wyłączeniem elektryków) : Malarze, pracownicy czyszczący konstrukcje budowlane i pokrewni : Pracownicy czyszczący konstrukcje budowlane

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: pomocnik kominiarzaWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - dodatkowe- pozostałe: Wymagania: brak przeciwskazań do pracy na wysokości, pracodawca zapewnia przyuczenie do zawodu, wykształcenie bez znaczenia.

Praca na terenie powiatu tarnowskiego (zapewniony dojazd do miejsca pracy- wyjazd z Tarnowa o 7.00) od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-11:00; praca na pół etatu; wynagrodzenie: 1 125 zł brutto.

Sposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w TarnowiePl.

Gen.

J.Bema 3Tarnów 33100- wymagane dokumenty: Skierowanie, świadectwa pracy - języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 1125 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Pośrednicy Pracy, tel.: 14688 23 57, 14688 23 58

Identificador de la vacante:1540StPr/19/1019.

Ver las 35 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Pintores, limpiadores de fachadas y afines : Limpiadores de fachadas y deshollinadores ofertadas.