Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Economistas > Položajno Radno Mjesto I. Vrste - Voditelj/ica Ustrojstvene Jedinice 4

Ofertas de empleo en Croacia de Economistas

Položajno Radno Mjesto I. Vrste - Voditelj/ica Ustrojstvene Jedinice 4

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Sveučilište u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, Zagreb, Borongajska cesta 83 f, raspisuje

NATJEČAJ

Za prijam u radni odnos:

1. jednog izvršitelja na položajno radno mjesto I. vrste – voditelj ustrojstvene jedinice 4; interni naziv: voditelj Ureda za računovodstveno-financijske poslove Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu

Uvjeti:

• završen sveučilišni ili stručni diplomski studij ekonomije/ sveučilišni integrirani prijediplomski i diplomski studij ekonomije, smjer računovodstvo i financije

• poznavanje rada na računalu

• poznavanje engleskog jezika

• najmanje 4 godine radnog iskustva na odgovarajućim poslovima

Uz pisanu prijavu na natječaj prilaže se:

• životopis

• dokazi o ispunjavanju uvjeta

• dokaz o državljanstvu (preslika domovnice ili e-domovnica),

• elektronički zapis o radno pravnom statusu

Probni rad: 6 mjeseci.

Pristupnici koji podnesu pravovremenu i urednu prijavu i ispunjavaju uvjete iz natječaja mogu biti pozvani na razgovor i/ili pisanu provjeru znanja, sposobnosti i vještina bitnih za obavljanje poslova predmetnog radnog mjesta.

Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju moraju se u prijavi pozvati na to pravo i priložiti propisane dokaze o navedenom statusu.

Pozivaju se kandidati/kandidatkinje koji/e mogu ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju prema čl. 102. st. 1. - 3. i čl. 103. st. 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihove obitelji (NN RH broj 121/17; poveznica:https://www.zakon.hr/z/973/Zakon-o-hrvatskim-braniteljima-iz-Domovinskog-rata-i-%C4%8Dlanovima-njihovih-obitelji) da dostave dokaze u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju; poveznica: https://branitelji.gov.hr/userdocsimages/ng/12%20prosinac/zapo%C5%A1ljavanje/popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20pri%20zapo%C5%A0ljavanju.pdf

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Rok za podnošenje prijave/a na natječaj je 8 dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama.

Prijava i prateća dokumentacija se podnose u elektroničkom obliku na sljedeću mail adresu: natjecajierf.unizg.hr

Rezultati o provedbi natječaja i odabiru pristupnika bit će objavljeni na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 4 años.

Empleador: SVEUČILIŠTE U ZAGREBU EDUKACIJSKO-REHABILITACIJSKI FAKULTET.

Instrucciones para solicitar:

Email: natjecajierf.unizg.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2518559.

Ver las 85 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.