Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Podsekretar (šifra Dm560) V Sektorju Za Vzdrževanje, Varstvo Cest In Prometno Varnost Za Nedoločen čas, S Polnim Delovnim časom In S Trimesečnim Poskusnim Delom. - M/ž

Oferta de empleo en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Podsekretar (šifra Dm560) V Sektorju Za Vzdrževanje, Varstvo Cest In Prometno Varnost Za Nedoločen čas, S Polnim Delovnim časom In S Trimesečnim Poskusnim Delom. - M/ž

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAKI ZA OBLIKOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOR POLITIK, PROGRAMOV IN UKREPOV, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, NALOGE, KI SE OPRAVLJAJO NA TEM DELOVNEM MESTU:

-VODENJE UPRAVNIH POSTOPKOV ZA IZDAJO DOVOLJENJ ZA IZJEMNE IN IZREDNE PREVOZE, TER ZAPORE CEST

-STROKOVNA POMOČ NA PODROČJU IZDAJE DOVOLJENJ ZA IZREDNE IN IZJEMNE PREVOZE TER ZAPORE DRŽAVNIH CEST

-SODELOVANJE V POSTOPKIH JAVNIH NAROČIL IZ DELOVNEGA PODROČJA IN PRIPRAVA GRADIVA ZA LE TE

-ZBIRANJE, UREJANJE IN PRIPRAVA PODATKOV ZA OBLIKOVANJE ZAHTEVNEJŠIH GRADIV

-SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV

-SAMOSTOJNO VODENJE PRORAČUNSKIH PROJEKTOV

-OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG.

CELOTEN JAVNI NATEČAJ JE OBJAVLJEN NA OSREDNJEM SPLETNEM PORTALU GOV.SI IN PRIJAVA MORA BITI NA OBRAZCU, KI JE PRILOGA JAVNEGA NATEČAJA., Kandidati, ki se bodo prijavili na prosto delovno mesto, morajo poleg splošnih pogojev, ki jih urejajo predpisi s področja delovnega prava, izpolnjevati naslednje pogoje: visokošolsko univerzitetno izobraževanje (prejšnje)/visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja) ali specialistično izobraževanje po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnje)/specializacija po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnja) oziroma magistrsko izobraževanje po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnje)/magisterij po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnja) ali magistrsko izobraževanje (druga bolonjska stopnja)/magistrska izobrazba (druga bolonjska stopnja), najmanj šest (6) let delovnih izkušenj, opravljeno usposabljanje za imenovanje v naziv, strokovni izpit iz upravnega postopka druge stopnje, znanje uradnega jezika, državljanstvo Republike Slovenije, ne smejo biti pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne smejo biti obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev, zoper njih ne sme biti ni vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1053 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 6 años.

Empleador: MINISTRSTVO ZA INFRASTRUKTURO, DIREKCIJA REPUBLIKE SLOVENIJE ZA INFRASTRUKTURO, Hajdrihova ulica 2 A, 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KURMANŠEK KATARINA
Contact Phone: 01 478 82 69
Contact Email: gp.mzigov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PH72044.