Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Especialistas en políticas de administración > Podsekretar V Sektorju Za Investicije V Komunalno Infrastrukturo, V Uradu Za Evropska Sredstva (šifra Dm 7046) - M/ž

PODSEKRETAR V SEKTORJU ZA INVESTICIJE V KOMUNALNO INFRASTRUKTURO, V URADU ZA EVROPSKA SREDSTVA (ŠIFRA DM 7046) - M/Ž

Contratación en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de Especialistas en políticas de administración

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas de administración.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje splošnih zadev.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAKI ZA OBLIKOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOR POLITIK, PROGRAMOV IN UKREPOV, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, -NEPOSREDNA POMOČ PRI VODENJU STROKOVNIH NALOG NA DELU DELOVNEGA PODROČJA MINISTRSTVA OZIROMA NOTRANJE ORGANIZACIJSKE ENOTE; VODENJE PROJEKTNIH SKUPIN; SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV; VODENJE IN SODELOVANJE V NAJZAHTEVNEJŠIH PROJEKTNIH SKUPINAH; IZVAJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH NALOG V ZVEZI Z NAČRTOVANJEM, UPRAVLJANJEM IN NADZOROVANJEM UKREPOV PRI PORABI EVROPSKIH SREDSTEV; OPRAVLJANJE DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH NALOG. , Celotno besedilo objave z obrazcem za prijavo je objavljeno na spletišču državne uprave https://www.gov.si/zbirke/delovna-mesta/,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1043 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 6 años.

Empleador: MINISTRSTVO ZA NARAVNE VIRE IN PROSTOR, Dunajska cesta 48 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: JAPELJ MAJA
Contact Phone: 01 478 72 20
Contact Email: gp.mnvpgov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:PL29894.

Ver las 37 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas de administración ofertadas.