Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > personal directivo de la administración pública > Podsekretar Pod šifro 6024 V Sektorju Za Pravo Intelektualne Lastnine, Za Izvajanje Nalog Financiranih Iz Namenskih Mednarodnih Sredstev (euipo, Wipo) - M/ž

PODSEKRETAR POD ŠIFRO 6024 V SEKTORJU ZA PRAVO INTELEKTUALNE LASTNINE, ZA IZVAJANJE NALOG FINANCIRANIH IZ NAMENSKIH MEDNARODNIH SREDSTEV (EUIPO, WIPO) - M/Ž

Empleo en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de personal directivo de la administración pública

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Člani/članice uprave družbe, visoki uradniki/visoke uradnice in zakonodajalci/zakonodajalke › Zakonodajalci/zakonodajalke in visoki uradniki/visoke uradnice › Visoki vladni uradniki/visoke vladne uradnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, DELOVNE NALOGE IZBRANEGA KANDIDATA NA DELOVNEM MESTU BODO: PODPORA IN POMOČ VODJI SEKTORJA, SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV S PODROČJA INTELEKTUALNE LASTNINE, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PREDPISOV S PODROČJA INTELEKTUALNE LASTNINE, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI INTERNIH PREDPISOV URADA, SAMOSTOJNA PRIPRAVA NAJZAHTEVNEJŠIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL, STROKOVNIH MNENJ IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV, SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH PRAVNIH NALOG, VODENJE IN ODLOČANJE V NAJZAHTEVNEJŠIH UPRAVNIH POSTOPKIH S PODROČJA DELA URADA, VODENJE IN ODLOČANJE V PREKRŠKOVNEM POSTOPKU, IZDAJA DOVOLJENJ ZA KOLEKTIVNO UPRAVLJANJE PRAVIC IN NADZOR  KOLEKTIVNIH ORGANIZACIJ, SODELOVANJE PRI PROMOCIJSKIH AKTIVNOSTIH URADA, SODELOVANJE PRI PREDSTAVITVAH IN IZVAJANJE PREDSTAVITEV S PODROČJA INTELEKTUALNE LASTNINE,POSREDOVANJE SPLOŠNIH INFORMACIJ S PODROČJA INTELEKTUALNE LASTNINE STRANKAM, SODELOVANJE IN UDELEŽBA V ODBORIH IN DELOVNIH SKUPINAH (WIPO, EPO, EUIPO, EU TER PRISTOJNIH TELESIH NA DRŽAVNI RAVNI), SODELOVANJE V IZVAJANJU IN VODENJU PROJEKTOV Z WIPO, EPO, EUIPO, EU IN DRUGIMI, OBDELOVANJE OSEBNIH PODATKOV, S KATERIMI SE SREČUJE PRI OPRAVLJANJU SVOJIH NALOG, SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH NALOG PO NAVODILU NADREJENEGA, OPRAVLJANJE DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH NALOG., Ostali pogoji: obvezno usposabljanje za imenovanje v naziv; strokovni izpit iz upravnega postopka druge stopnje; preizkus znanja za vodenje in odločanje v prekrškovnem postopku.

Zaželena so naslednja znanja, sposobnosti in lastnosti: znanje računalniških programov s področja dela; višja raven znanja angleškega jezika; osnovna raven znanja francoskega jezika; osnovna raven znanja nemškega jezika; sposobnost organiziranja; pravniški državni izpit.

Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati z opravljenim pravniškim državnim izpitom.

Pogoji za zaposlitev, način prijave in dokumentacij, ki jo mora kandidat priložiti prijavi, so navedeni v objavi na osrednjem spletnem mestu državne uprave www.gov.si.

Kandidat vloži prijavo v pisni obliki na priloženem obrazcu »Prijava za DM 6024 – Podsekretar  v Sektorju za pravo intelektualne lastnine«, ki jo pošlje v zaprti ovojnici z označbo: »Za javni natečaj št.

1100-36/2024 – DM 6024 Podsekretar v URSIL« na naslov: Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport, Kotnikova 5, 1000 Ljubljana in sicer v roku 15 dni po objavi na osrednjem spletnem mestu državne uprave www.gov.si in na Zavodu Republike Slovenije za zaposlovanje.

Za pisno obliko prijave šteje tudi elektronska oblika, poslana na elektronski naslov: gp.mgtsgov.si , pri čemer veljavnost prijave ni pogojena z elektronskim podpisom., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1055 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 6 años.

Empleador: MINISTRSTVO ZA GOSPODARSTVO, TURIZEM IN ŠPORT - URAD RS ZA INTELEKTUALNO LASTNINO, Kotnikova ulica 6 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GROS EVA
Contact Phone: 01 620 31 50
Contact Email: eva.grosuil-sipo.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:PK70656.

Ver las 55 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública ofertadas.