Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > personal directivo de la administración pública > Podsekretar Pod šifro 6003 V Sektorju Za Pravo Intelektualne Lastnine, Za Izvajanje Nalog Financiranih Iz Namenskih Mednarodnih Sredstev (euipo, Wipo) - M/ž

PODSEKRETAR POD ŠIFRO 6003 V SEKTORJU ZA PRAVO INTELEKTUALNE LASTNINE, ZA IZVAJANJE NALOG FINANCIRANIH IZ NAMENSKIH MEDNARODNIH SREDSTEV (EUIPO, WIPO) - M/Ž

Vacante en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de personal directivo de la administración pública

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Člani/članice uprave družbe, visoki uradniki/visoke uradnice in zakonodajalci/zakonodajalke › Zakonodajalci/zakonodajalke in visoki uradniki/visoke uradnice › Visoki vladni uradniki/visoke vladne uradnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PODPORA IN POMOČ VODJI SEKTORJA;  SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV S PODROČJA INTELEKTUALNE LASTNINE; SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PREDPISOV S PODROČJA INTELEKTUALNE LASTNINE; SODELOVANJE PRI PRIPRAVI INTERNIH PREDPISOV URADA; SAMOSTOJNA PRIPRAVA NAJZAHTEVNEJŠIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL, STROKOVNIH MNENJ IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV; SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH PRAVNIH NALOG; VODENJE IN ODLOČANJE V NAJZAHTEVNEJŠIH UPRAVNIH POSTOPKIH S PODROČJA DELA URADA; VODENJE IN ODLOČANJE V PREKRŠKOVNEM POSTOPKU;

IZDAJA DOVOLJENJ ZA KOLEKTIVNO UPRAVLJANJE PRAVIC IN NADZOR KOLEKTIVNIH ORGANIZACIJ; SODELOVANJE PRI PROMOCIJSKIH AKTIVNOSTIH URADA; SODELOVANJE PRI PREDSTAVITVAH IN IZVAJANJE PREDSTAVITEV S PODROČJA INTELEKTUALNE LASTNINE; POSREDOVANJE SPLOŠNIH INFORMACIJ S PODROČJA INTELEKTUALNE LASTNINE STRANKAM; SODELOVANJE IN UDELEŽBA V ODBORIH IN DELOVNIH SKUPINAH (WIPO, EPO, EUIPO, EU TER PRISTOJNIH TELESIH NA DRŽAVNI RAVNI); SODELOVANJE V IZVAJANJU IN VODENJU PROJEKTOV Z WIPO, EPO, EUIPO, EU IN DRUGIMI;

OBDELOVANJE OSEBNIH PODATKOV, S KATERIMI SE SREČUJE PRI OPRAVLJANJU SVOJIH NALOG; SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH NALOG PO NAVODILU NADREJENEGA; OPRAVLJANJE DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH NALOG.

, Pogoj za zasedbo delovnega mesta je tudi obvezno usposabljanje za imenovanje v naziv, osnovna raven znanja angleškega jezika, strokovni izpit iz upravnega postopka, preizkus znanja za vodenje in odločanje v prekrškovnem postopku. Zaželena so naslednja znanja, sposobnosti in lastnosti: znanje računalniških programov s področja dela; višja raven znanja angleškega jezika; osnovna raven znanja francoskega jezika; osnovna raven znanja nemškega jezika; sposobnost organiziranja in pravniški državni izpit. Ostali pogoji za zaposlitev, način prijave in dokumentacija, ki jo mora kandidat priložiti prijavi, so navedeni v objavi na osrednjem spletnem mestu državne uprave www.gov.si. Kandidat vloži prijavo z označbo »Za javni natečaj št. 1100-28/2024 – DM 6003 Podsekretar v URSIL« na naslov Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport, Kotnikova ulica 5, 1000 Ljubljana, ali na elektronski naslov gp.mgtsgov.si .,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1053 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 6 años.

Empleador: MINISTRSTVO ZA GOSPODARSTVO, TURIZEM IN ŠPORT - URAD RS ZA INTELEKTUALNO LASTNINO, Kotnikova ulica 6 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . .
Contact Email: gp.mgtsgov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PH38513.

Ver las 55 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública ofertadas.