Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Especialistas en políticas de administración > Podsekretar Eko Sklada V Sektorju Za Splošne Zadeve - M/ž

PODSEKRETAR EKO SKLADA V SEKTORJU ZA SPLOŠNE ZADEVE - M/Ž

Ofertas en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de Especialistas en políticas de administración

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas de administración.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje splošnih zadev.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAKI ZA OBLIKOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOR POLITIK, PROGRAMOV IN UKREPOV, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, ZASTOPANJE EKO SKLADA IN NADOMEŠČANJE DIREKTORJA PO PISNEM POOBLASTILU,  ODLOČANJE V OKVIRU POOBLASTIL S PODROČJA DELA SEKTORJA,  PRIPRAVA PREDLOGOV IN SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE NAJZAHTEVNEJŠIH SISTEMSKIH REŠITEV TER IZVAJANJE RAZVOJNIH IN POSPEŠEVALNIH NALOG OZIROMA DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV NA PODROČJU DELOVANJA EKO SKLADA,  OPRAVLJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH STROKOVNIH NALOG NA PODROČJU DELA SEKTORJA,  VODENJE NAJZAHTEVNEJŠIH PROJEKTNIH SKUPIN S PODROČJA DELA SEKTORJA IN SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH NALOG PO NALOGU VODJE IN DIREKTORJA EKO SKLADA. DELO OBSEGA ZLASTI IZVAJANJE POSTOPKOV EVIDENČNEGA IN JAVNEGA NAROČANJA, PRIPRAVO POGODB S PODROČJA CIVILNEGA IN OBLIGACIJSKEGA PRAVA, PRIPRAVO PRAVNIH MNENJ, INTERNIH PRAVILNIKOV IN DRUGIH AKTOV, SKRB ZA PRAVNO PRAVILNO NAROČANJE, VODENJE EVIDENC IN DRUGA DELA V ZVEZI Z EVIDENČNIMI IN JAVNIMI NAROČILI. DELO OBSEGA TUDI DELA S PODROČJA DELOVNEGA PRAVA, IZVEDBO SEJ NADZORNEGA ORGANA IDR.

, PREDNOST BODO IMELI KANDIDATI Z IZKUŠNJAMI S PODROČJA JAVNIH NAROČIL IN / ALI KADROVSKEGA PODROČJA. ZAŽELENE LASTNOSTI KANDIDATA: ZANESLJIVOST, STROKOVNOST, NATANČNOST, SISTEMATIČNOST, SAMOINICIATIVNOST, SPOSOBNOST TIMSKEGA DELA, KOMUNIKATIVNOST.  JAVNI USLUŽBENEC BO NALOGE OPRAVLJAL NA DELOVNEM MESTU PODSEKRETAR EKO SKLADA, V IZHODIŠČNEM PLAČNEM RAZREDU 43 (BRUTO PLAČA JE 2.470,01 EUR). KANDIDATI NAJ POŠLJEJO VLOGO ZA ZAPOSLITEV NA PRIJAVNEM OBRAZCU DOSTOPNEM NA POVEZAVI: https://ekosklad.si/informacije/o-skladu/zaposlitev/javni-razpis-za-prosto-delovno-mesto-podsekretar-eko-sklada-v-sektorju-za-splosne-zadeve TER DOKAZILO O IZOBRAZBI PO ELEKTRONSKI POŠTI zaposlitevekosklad.si , S PRIPISOM V ZADEVI SPOROČILA: Prijava na prosto delovno mesto Podsekretar Eko sklada, številka: XXII/2024. NEPOPOLNE PRIJAVE NE BODO UVRŠČENE V IZBIRNI POSTOPEK.

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1043 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 7 años.

Empleador: Eko sklad, Slovenski okoljski javni sklad, Bleiweisova cesta 30 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BRATOVIĆ LIDIJA
Contact Phone: 01 241 48 38
Contact Email: zaposlitevekosklad.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:PL73174.

Ver las 37 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas de administración ofertadas.