Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Področni Svetovalec I - M/ž

PODROČNI SVETOVALEC I - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Oferta de empleo en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAKI ZA OBLIKOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOR POLITIK, PROGRAMOV IN UKREPOV, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SPLOŠNE NALOGE DELOVNEGA MESTA:

PRIPRAVA ANALIZ, POROČIL IN DRUGIH INFORMACIJ IN DRUGIH ZAHTEVNIH

GRADIV,

SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE MANJ ZAHTEVNIH NALOG S PODROČJA

HRANJENJA IN ARHIVIRANJA DOKUMENTARNEGA GRADIVA,

UPRAVLJANJE Z DOKUMENTARNIM GRADIVOM, VODENJE EVIDENC, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PODOBNE ZAHTEVNOSTI.

, VII/1 – specializacija po višješolski izobrazbi (prejšnja), visokošolska strokovna izobrazba (prejšnja), visokošolska strokovna izobrazba, visokošolska univerzitetna izobrazba vseh smeri. Zahteva se preizkus strokovne usposobljenosti za delo z dokumentarnim gradivom ter poznavanje pisarniškega paketa Microsoft Office.

Potrebno je predložiti dokazila o izpolnjevanju pogojev. Kandidati/ke naj v vlogi navedejo e-naslov za potrebe komunikacije v postopku razpisa.

Javna agencija za znanstvenoraziskovalno in inovacijsko dejavnost Republike Slovenije v javnem interesu izvaja naloge spodbujanja znanstvenoraziskovalne in inovacijske dejavnosti. Na podlagi novega Zakona o znanstvenoraziskovalni in inovacijski dejavnosti (ZZrID) razpisujemo delovna mesta zaradi nezasedenosti, prav tako se uvajajo novi instrumenti financiranja znanstvenoraziskovalne in inovacijske dejavnosti in širijo naše pristojnosti, zato vabimo nove sodelavce, da se nam pridružijo pri doseganju novih izzivov.

Prijave sprejemamo na elektronski naslov zaposlovanje2aris-rs.si . Prosimo vas, da v prijavi navedete šifro razpisa.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1053 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 6 años.

Empleador: Javna agencija za znanstvenoraziskovalno in inovacijsko dejavnost Republike Slovenije, Bleiweisova cesta 30 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ŠPICLIN ALEKSANDRA
Contact Phone: 01 400 59 48
Contact Email: zaposlovanje2aris-rs.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PJ06398.