Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > gestor de proyectos/gestora de proyectos > Področni Podsekretar - Koordinator Interreg In Nacionalnih Eu Projektov - M/ž

PODROČNI PODSEKRETAR - KOORDINATOR INTERREG IN NACIONALNIH EU PROJEKTOV - M/Ž

Trabajos de gestor de proyectos/gestora de proyectos en Obalno-kraška (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke › Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA PROJEKTA, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, SPREMLJANJE ZAKONODAJE S PODROČJA DELA IN OBVEŠČANJE NADREJENIH O SPREMEMBAH. SPREMLJANJE RAZPISOV EU PROJEKTOV TER ORGANIZIRANJE, NAČRTOVANJE IN VODENJE SKUPNIH PROJEKTNIH PRIJAV ZA INTERREG IN NACIONALNE EU PROJEKTE. ZAHTEVNO VODENJE, ORGANIZIRANJE IN IZVEDBA STROŠKOVNO IN POSLOVNO-FINANČNEGA SPREMLJANJA EU PROJEKTOV. KOORDINIRANJE PRIPRAVE POGODB O FINANCIRANJU IN PARTNERSKIH POGODB ZA EU PROJEKTE. POMOČ VODJI PRI NADZORU IN RAZPOREJANJE ČLOVEŠKIH IN MATERIALNIH VIROV ZA EU PROJEKTE. STROKOVNO VODENJE PROJEKTOV IN ZAGOTAVLJANJE ADMINISTRATIVNE POMOČI PRI VODENJU PROJEKTOV. NADZOR NAD PRORAČUNOM PROJEKTOV OPREME, STROŠKOV IN POGODB S PODIZVAJALCI STORITEV. NADZOR NAD IZPOLNJEVANJEM PROJEKTNIH MEJNIKOV. REDNA KONTROLA IN SPREMLJANJE NAPREDOVANJA PROJEKTOV. SKRB ZA METODOLOGIJO IN POSTOPKOVNA PODPORA NA EU PROJEKTIH. SPREMLJANJE USPEŠNOSTI EU PROJEKTOV IN PRIPRAVA POROČIL ZA VODSTVO. SKRB ZA AŽURNOST INFORMACIJSKEGA SISTEMA IN SKLADNOST Z METODOLOGIJO (VSEBINSKE ZAHTEVE ZA STORITVE RAZVOJA INF. SISTEMA). SKRB ZA RAZVOJ STANDARDOV PROJEKTNE METODOLOGIJE IN UČINKOVITIH PROCESOV TER PROMOCIJA NJIHOVE UPORABE (RAZVOJ PROJEKTNE ORGANIZACIJSKE KULTURE). SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV S PREDLOGI UKREPOV. SAMOSTOJNA ORGANIZACIJA MEDNARODNIH DOGODKOV Z NAMENOM KREPITVE USPOSOBLJENOSTI, MREŽENJA, PRENOSA ZNANJ, IPD. SODELOVANJE Z RAZISKOVALNIMI IN DRUGIMI STROKOVNIMI SKUPINAMI IN KONZORCIJI. OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNIH NALOG PO NALOGU NADREJENEGA.

, Za vsa morebitna vprašanja v zvezi z delovnimi nalogami se obrnite na ana.sajnzrs-kp.si .,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 204 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Znanstveno-raziskovalno središče Koper, Garibaldijeva ulica 1 , 6000 KOPER - CAPODISTRIA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ŽERAK MARTINA
Contact Phone: 05 663 7784, 05 663 7700
Contact Email: kadrovskazrs-kp.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:PK05142.

Ver las 117 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos ofertadas.