Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > responsable de asuntos políticos > Podinspektor W Wydziale Spraw Obywatelskich I Zarządzania Kryzysowego

Podinspektor w Wydziale Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego

Oferta de responsable de asuntos políticos en Polonia (Śląskie)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas de administración › responsable de asuntos políticos.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania › Specjaliści do spraw administracyjnych › Specjaliści do spraw administracji i rozwoju.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: KONKURS szczegóły oferty na www.knurow.bip.info.pl

Wykształcenie: wykształcenie wyższe I lub II stopnia; znajomość przepisów z zakresu: ustawy o ewidencji ludności; ustawy o dowodach osobistych, ustawy o samorządzie gminnym;

ustawy kodeks postępowania administracyjnego; kodeks wyborczy; przepisów wykonawczych do w/w ustaw;  min. 3 lata stażu pracy na podstawie umowy o pracę;  umiejętność biegłej obsługi komputera, szczególnie znajomość pakietu Open Office lub Libre

Office; nieposzlakowana opinia; korzystanie z pełni praw cywilnych i publicznych, niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; zakres obowiązków: w zakresie ewidencji ludności - prowadzenie ewidencji ludności pobytu stałego i czasowego oraz prowadzenie rejestru stałych i czasowych mieszkańców, przyjmowanie zgłoszeń na pobyt stały i czasowy obywateli polskich i cudzoziemców, wprowadzanie danych do systemu rejestrów państwowych, nadawanie

nr PESEL obywatelom polskim oraz cudzoziemcom, usuwanie niezgodności danych adresowych, przyjmowanie do realizacji oraz przesyłanie zleceń usunięcia niezgodności danych od i do innych urzędów, wystawianie zaświadczeń z zakresu wydziału SO dotyczących ewidencji ludności, sporządzanie okresowych wykazów dzieci podlegających obowiązkowi szkolnemu, udostępnianie danych jednostkowych z Rejestru Mieszkańców i Rejestru PESEL sporządzanie danych statystycznych do Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego;

2) w zakresie dowodów osobistych - przyjmowanie wniosków w sprawie wydawania dowodów osobistych, wprowadzanie do systemu RDO danych niezbędnych do wydania nowego dowodu osobistego, wydawanie wyprodukowanego dowodu osobistego wnioskodawcy, aktualizacja kopert osobowych, wydawanie zaświadczeń o utracie lub uszkodzeniu dowodu osobistego, udostępnianie danych z Rejestru Dowodów Osobistych, wydawanie upoważnionym organom i instytucjom dokumentów przechowywanych w kopertach

osobowych, prowadzenie wymaganej w tym zakresie dokumentacji oraz udzielani

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 344 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Urząd Miasta Knurów.

Instrucciones para solicitar:

Elżbieta Wróbel, tel.: 32 441 97 12

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1644StPr/24/1679.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas de administración › responsable de asuntos políticos ofertadas.