Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > cobrador de deudas/cobradora de deudas > Podinspektor/inspektor W Wydziale Windykacji

Podinspektor/inspektor w Wydziale Windykacji. Łódzkie

Contratación en Polonia (Łódzkie) de cobrador de deudas/cobradora de deudas

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Pagadores y cobradores de ventanilla y afines › Cobradores y afines › cobrador de deudas/cobradora de deudas.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Pracownicy obsługi klienta › Kasjerzy, inkasenci i inni pracownicy obrotu pieniężnego › Windykatorzy i pokrewni.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: • przygotowywanie spraw o zapłatę i eksmisję z lokalu w celu skierowania ich na drogę postępowania sądowego, współpraca z Wydziałem Prawnym i Rejonami Obsługi Najemców w ZLM,

• prowadzenie spraw dotyczących umarzania, rozkładania na raty i odraczania terminów płatności zaległości czynszowych wobec najemców lokali mieszkalnych i użytkowych,

• podejmowanie w ramach obowiązującego porządku prawnego wszelkich czynności zmierzających

do windykacji należności, w tym analiza stanu zaległości, informowanie o wysokości zadłużenia, wystawianie wezwań do zapłaty, prowadzenie spraw związanych z egzekucją komorniczą wobec najemców i użytkowników lokali mieszkalnych i użytkowych,

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne

- umiejętności: obsługa komputera MS Ofice - konieczne

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Łódzkie.

Ver 83 ofertas de trabajo en "Łódzkie" (Polonia).

Número de puestos: 5.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: Zarząd Lokali Miejskich.

Instrucciones para solicitar:

tel.: 42 628 7093

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1322StPr/24/3044.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Pagadores y cobradores de ventanilla y afines › Cobradores y afines › cobrador de deudas/cobradora de deudas ofertadas.