Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > administrador de cuentas de socios/administradora de cuentas de socios > Pośrednik Pracy - Stażysta W Dziale Pośrednictwa Pracy I Poradnictwa Zawodowego

POŚREDNIK PRACY - STAŻYSTA w Dziale Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego

Contrato en Polonia (Warmińsko-mazurskie) de administrador de cuentas de socios/administradora de cuentas de socios

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales › empleado de oficina/empleada de oficina › administrador de cuentas de socios/administradora de cuentas de socios.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni › Pracownicy obsługi biurowej › Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Szczegóły oferty: https://mup.olsztyn.ibip.pl/public/?id=81091

1. Udzielanie pomocy bezrobotnym i poszukującym pracy w uzyskaniu odpowiedniego zatrudnienia.

2. Udzielanie pomocy pracodawcom w pozyskiwaniu pracowników o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych.

3. Udzielanie informacji o sytuacji na lokalnym rynku pracy i możliwości zabezpieczenia potrzeb kadrowych pracodawcy.

4. Inicjowanie organizowania miejsc pracy w ramach: prac interwencyjnych, refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowisk pracy, stażu.

5. Prowadzenie pośrednictwa pracy poprzez dobór odpowiedniego kandydata na zgłoszone przez pracodawcę wolne miejsce pracy.

6. Organizowanie targów pracy i giełd pracy, w celu umożliwienia pracodawcom pozyskania odpowiednich kandydatów do pracy, poprzez odpowiedni kontakt z osobami poszukującymi pracy.

7. Marketing, promocja i reklama usług i instrumentów rynku pracy, w tym w szczególności działań z zakresu pośrednictwa pracy.

8. Pozyskiwanie ofert pracy od pracodawców krajowych poprzez wizyty w zakładach pracy,

kontakty telefoniczne i inne z zakładami pracy.

9. Podejmowanie i utrzymywanie kontaktów z pracodawcami krajowymi z obszaru działania Miejskiego Urzędu Pracy w Olsztynie oraz innymi, którzy nawiążą z urzędem współpracę, poprzez bezpośrednie wizyty u pracodawców, kontakty telefoniczne i inne formy komunikacji.

10. Sporządzanie meldunków i niezbędnych informacji do sprawozdań z zakresu wykonywanych zadań.

11. Opiniowanie wniosków zakładów pracy dotyczących tworzenia miejsc pracy.

12. Opiniowanie wniosków pracodawców składających wnioski o przyznanie refundacji

kosztów wyposażenia stanowiska pracy.

Godz. pracy 7:30-15:30

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- pozostałe: Wymagania niezbędne (konieczne do podjęcia pracy na danym stanowisku):

1. Obywatelstwo polskie.

2. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

3. Brak skazania prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia

País del trabajo: Polonia.

Región: Warmińsko-mazurskie.

Ver 159 ofertas de trabajo en "Warmińsko-mazurskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Powiatowy Urząd Pracy.

Agnieszka Turowska, tel.: 895372881, email: a.turowskaolsztyn.mup.gov.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1813StPr/24/1270.

Ver las 31 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales › empleado de oficina/empleada de oficina › administrador de cuentas de socios/administradora de cuentas de socios ofertadas.