Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > coordinador de programas medioambientales/coordinadora de programas medioambientales > Planeeringute Spetsialist

Planeeringute spetsialist. Estonia

Trabajar en Estonia de coordinador de programas medioambientales/coordinadora de programas medioambientales

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Profesionales de la protección medioambiental › coordinador de programas medioambientales/coordinadora de programas medioambientales.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Loodus- ja tehnikateaduste tippspetsialistid › Bioteaduste tippspetsialistid › Keskkonnakaitse tippspetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: - keskkonnamõju (sh strateegilise) hindamise toimingud

detailplaneeringute, ehitus- ja kasutuslubade menetlemisel;

- keskkonnaalaste tingimuste määramine planeeringute ja

projektide menetlemisel;

- strateegiliste keskkonnaalaste teemade käsitlemine

strateegilistes dokumentides;

- teenistusülesannete piires valla õigusaktide eelnõude

koostamine;

- detailplaneeringutega seotud lepingute järelevalve.

Omalt poolt pakume: - väljakutseid pakkuvat ja huvitavat tööd;

- õppimis- ja arenguvõimalusi;

- tegusat ja toetavat kollektiivi ning toredaid ühisüritusi;

- 35-päevast põhipuhkust, 3-e tasustatud tervisepäeva;

- võimalust töötada nii kodus kui kontoris;

- kaasaegseid töövahendeid, töösõitudeks ametiautot;

- spordikompensatsiooni ja teisi soodustusi.

Muud nõuded: Sinult ootame:

- keskkonnast hoolimist ja haridust keskkonnakaitsega

seotud erialal;

- häid teadmisi valdkondlikest õigusaktidest;

- iseseisvust tööprotsesside juhtimisel;

- suhtlemis- ja koostööoskust;

- algatus- ja otsustusvõimet.

Kodus töötamise võimalus: Jah

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Rae Vallavalitsus (http://www.rae.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: helen.mardisoorae.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1574944.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Profesionales de la protección medioambiental › coordinador de programas medioambientales/coordinadora de programas medioambientales ofertadas.