Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > operador de máquina de tornear/operadora de máquina de tornear > Pitkäsorvaaja, Staffmill Oy, Valtimo

Pitkäsorvaaja, StaffMill Oy, Valtimo. Pohjois-Karjala

Trabajos en Pohjois-Karjala (Finlandia) de operador de máquina de tornear/operadora de máquina de tornear

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › operador de máquinas de control numérico/operadora de máquinas de control numérico › operador de máquina de tornear/operadora de máquina de tornear.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Sepät, työkaluntekijät ja koneenasettajat › Koneenasettajat ja koneistajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

StaffMill (https://www.staffmill.fi/henkilostovuokraus/) etsii kokenutta pitkäsorvausosaajaa asiakasyrityksen palvelukseen Valtimoon. Työ on sopivalle osaajalle kokoaikainen ja vakituinen. Työ on 2-vuorotyötä, mutta työvuoroja voidaan järjestää hyvinkin joustavasti. Yritys auttaa järjestämään tarvittaessa asunnon - voit tulla töihin siis kauempaakin! Tehtävässä menestyäksesi sinulla tulisi olla jo kokemusta pitkäsorvauksesta. Työhön saat myös hyvän perehdytyksen - toimeen tarttuva asenne on tärkeintä! Työssä eduksi katsotaan voimassa oleva työturvallisuuskortti mutta sen päivittämisessä tai suorittamisessa voimme tarvittaessa olla avuksi.

Paikka täytetään heti sopivan osaajan löytyessä - kerrothan siis itsestäsi meille pian!

Tarjoamme sinulle

- luotettavan työnantajan sekä helposti tavoitettavan rekrytointikonsultin, joka vastaa toimeksiannostasi

- yhteydenpidon ja tuen - huolehdimme viihtyvyydestäsi

- nopean puhelinkonsultaation mm. terveystapauksissa ja työhön liittyvissä kysymyksissä

- eri toimeksiantajia asumis- tai muun tilanteesi vaihdellessa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Karjala.

Ver 68 ofertas de trabajo en "Pohjois-Karjala" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: StaffMill Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1248f099-a589-43db-9fa0-f164a981576e.

Ver las 41 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › operador de máquinas de control numérico/operadora de máquinas de control numérico › operador de máquina de tornear/operadora de máquina de tornear ofertadas.